Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket zavarna ha a barátotok egy másik korban hozzá illő lánytól ajándékokat kapna?

Figyelt kérdés

Én egy kicsit féltékeny vagyok a csajra, mivel a párom és köztem 7 év van. a csaj meg a barátommal egy idős, és nagyon jó viszonyban vannak.

17L


2010. szept. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem eléggé zavarna, mivel én amúgy is féltékeny tipus vagyok. 23/L
2010. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ajándékot, és milyen alkalomból. Ha a barátomnak szülinapja van mondjuk és egy lány barátjától kapna valami kis apróságot, biztos nem akadnék ki. A páromnak vannak lány haverjai, és igen, volt hogy kapott tőlük ajándékot, aminek én örültem is, hisz ismerem őket, jófej csajok. Én örülök neki hogy a barátomnak ennyi barátja barátja van, és ennyien szeretik, nem akarom kisajátítani. Szerintem az már nem is lenne szerelem hanem birtoklás. Ehhez kéne egy bizonyos érzelmi fejlettség, amihez úgy látom te még fiatal vagy. Szerintem légy megértő vele, mert lehet hogy erre ő is rá fog jönni és akkor nem hiszem hogy hosszú kapcsolatotok lesz.
2010. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég gáz, hogy 17 évesen 24 évessel vagy. Mindkettőtök szegénységi bizonyítványa ez.


Egy ajándék meg lehet csupán baráti, viszont többet is jelenthet. Annak is, aki adja, annak is, aki kapja.

2010. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát a csaj németben volt 1 hónapot, és egész nyáron nem találkozott a barátommal, de msnen tartották a kapcsolatot.

onnan hozott neki egy pulcsit .


még annyit tudok h annó majdnem összejöttek, de vmiért még sem sikerült .

szerintetek rákérdezzek a barátomnál hogy most még is miért kapta? mit gondol?

2010. szept. 16. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!