Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merem elmondani anyuéknak ha van barátom.Tudom bután hangzik, de mikor oda jutok, hogy el kéne mondanom, akkor elönt a forróság, hányingerem lesz, és egyszerűen képtelen vagyok hangot kiadni magamból.Úgy könnyebb lenne, ha rákérdeznének, de ezt sajnos nem teszik:S valaki esetleg nincs hasonló helyzetben?vagy valaki tudna tanácsot adni?

L/16


2010. aug. 14. 13:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

04:00-kor megírott válasz írójának:


Ez érdekes:)Én azt hittem, csak a lányoknak van ilyen gondjuk.Én eddig mindig csak olyat hallottam, hogy a szülők még bíztatják is a fiúkat, hogy csajozzon:) de ezek szerint azért ez sem mindenhol így van:)Azért kicsit jó érzés, hogy vannak sorstársaim.:$ köszönöm a válaszodat:)

2010. aug. 17. 09:10
 12/13 A kérdező kommentje:

05:38-kor megírott válasz írójának:


A cetlis megoldás tetszik:)Lehet hogy beválhat:) Ki is fogom próbálni:) Viszont a srác nevének sokszori említése nem menne:S Ha már beszélek srácról aki nem osztálytárs, vagy olyan akit ismernek, azonnal tudják mi van, és ezt én is tudom, így akkor is ugyanúgy izgulok:S Nagyon szépen köszönöm neked is a választ:)

2010. aug. 17. 09:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Nah,sikerült??? :)
2011. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!