Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem merem elmondani anyuéknak ha van barátom.Tudom bután hangzik, de mikor oda jutok, hogy el kéne mondanom, akkor elönt a forróság, hányingerem lesz, és egyszerűen képtelen vagyok hangot kiadni magamból.Úgy könnyebb lenne, ha rákérdeznének, de ezt sajnos nem teszik:S valaki esetleg nincs hasonló helyzetben?vagy valaki tudna tanácsot adni?

L/16


2010. aug. 14. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szép nyugodtan mond el neki, nem kell semmiért aggódnod, hisz biztos ő is örülni fog neki.

Csak nyugi!!!

2010. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

16 éves vagy, tehát nem vagy már olyan kicsi.

Szerintem anyudék örülni fognak hogy van barátod, hidd el.

Egyszerűen állj elébük és mondd el hogy megismerkedtél valakivel.

NEm hiszem hogy leveszik a fejed érte!

NEm kérdezgetnek mert megbíznak benned és így jobb is hogy nem kiváncsiskodnak ( az én anyum feszt összeboronálna mindnkivel, kérdezgeti hogy ki volt ez, stb, őt meg lejebb kellene venni... )

Csak tudod...Néma gyereknek az anyja se érti a szavát!

Végy erőt magadon és először csak kezd el fecsegni, aztán tereld rá a szót.

2010. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de sajnos az én szüleim nem olyan átlagos szülők.Ha elmondom azonnal kérdezgetnek, és fix hogy a barátom nem felel meg nekik.Ha azt mondanám, hogy be akarom mutatni akkor azt mondják nem kell mert ez az én dolgom és őket nem érdekli..Mégis mindig róla kérdezgetnek és folyamatosan szekálnak vele.Egyszer már sikerült elmondom nekik egy ilyen ügyet, de szörnyű volt!Az után egyszerűen élni sem hagytak:'(
2010. aug. 14. 14:22
 4/13 anonim ***** válasza:
anyádék megfognak lepődni hogy nem vagy leszbikus !
2010. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A szülők már csak ilyenek. Biztosak akarnak lenni arról, hogy a lányuk jó kezekben van és nem fogja csalódás érni, csak féltenek. Ha már nagyon kellemetlen és túl mennek minden határon, mondd el nekik, hogy neked ez kényelmetlen egy kicsit, és megbízhatnak benned, minden fontosról tájékoztatod őket.

Sok szerencsét. Remélem tudtam segíteni.

2010. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen, tudtál:) nagyon szépen köszönöm a válaszodat:)
2010. aug. 16. 23:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Bemész a nappaliba eléjük állsz és azt mondod: Mutter Vater PASIMVAN a reakciókat max hangpostára de ha lehet akkor még oda se :D

én legalábbis így csinálnám ha idegesítő szüleim lennének:D

2010. aug. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ezzel énis Dilemmába vagyok csak Srácból vagyok .. :)
2010. aug. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg módon beadhatod a szüleidnek hogy van pasid :D

Anyum 1x ugy jött rá....hogy bejött a szobámba én meg apró cetlikre irkáltam a pasim nevét...és az asztalomon voltak....és csak rákérdezett h : ohho....ez meg ki?

és akkor mondtam hogy hát izé....ő ő....bla bla bla....járunk....stb stb...és elég nyugodtan fogadta :)


ha nem működik ez akkor csak sokszor emlitsd nekik a pasit :) és rájönnek h itt több van mint barátság :)


16L

2010. aug. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

01:56 megírott válasz írójának:

Ők máskülönben nem idegesítőek!Nagyon szeretem őket, és a fiús ügyeken kívül tényleg mindent megtudok velük beszélni.Nagyon nem szeretném őket megbántani, így azért ilyen módszert nem alkalmaznék, de ennek ellenére nagyon szépen köszönöm a válaszodat:)

2010. aug. 17. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!