Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok ilyenek? Fordítv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek? Fordítva nektek milyen lenne?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy szitu.


Pasi:Odaadó,kedves,figyelmes...bármit megtesz a barátnője kedvéért. Ajándékokat vesz neki,ha a csaj valamire megkéri,ő meg is teszi. Ő jár a csajhoz,ő hívja.

Nagyon komolyan gondolja a kapcsolatot,életre szóló közös jövőt tervez.


A csaj: nem keresi a pasit,ha igen akkor általában azért,mert lecseszi,néha van olyan,mikor kedves sms-t ír.

Viszont bizonytalan,nem tudja eldönteni,hogy kell-e neki ez a fiú vagy nem.


A fiú nagyon sok hülyeségét elnézte már a csajnak. Talán annyit már,amennyit egy normális pasi már nem nézne el. Más már valószínű dobta volna a csajt. (féltékenykedés,kiakadás apróságokon.)

Ez a fiú sose szakítana a barátnőjével. Ez biztos.


A lány mégis kétségbe van esve,mert elutazik,csupán 3napra,de fél,hogy esetleg a barátja megcsalja. Ezt közölte le is vele,hogy ezért nem mer elmenni,de a fiú azt mondta,hogy neki csak ő kell,őt szereti és meg sem fordult és nem id fordul majd meg ilyen a fejében,hogy megcsalja őt.


Mit gondoltok az egész történetről?


(Közben a lány sajnos nem jár csukott szemmel.Nem volt konkrét megcsalás,csupán flört.)

Erre a múlthéten volt is példa...a lány majdnem szakított a fiúval azért,mert megismert egy másikat. Akkor a barátja tepert. Sokkal jobban,mint addig. Persze addig is kimutatta,hogy szereti,de a múlthéten sokkal jobban.


Most viszont,hogy már tudja,hogy a csaj nem hagyja el,és azt hiszi,hogy nem tartja a másik sráccal a kapcsolatot,már csak ugyanolyan,mint előtte volt. Visszavett....


Miért viselkedik így? És ha ezt elmondom neki,hogy eddig tepert értem,most hogy nyugi van már visszavett,akkor nekem esik,hogy ez nem igaz..


2010. aug. 14. 12:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
nem olvastam végig, mert nem kellett. az első 3 bekezdésből teljesen egyértelmű, hogy nem vagytok egymáshoz illők. te pedig nem jól szeretsz. ezt hívják majomszeretetnek. ÉBRESZTŐŐŐŐŐ
2010. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
ja! hogy te vagy a lány. szakíts a fiúval, jobb lesz neki nélküled.
2010. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiú belezugott a csajba és a rózsaszin köd elboritotta az agyát nincs elég öbecsülése hogy dobja a csajt, a csaj meg érzelmileg túl fiatal egy komoly kapcsolathoz.
2010. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

szerintem is te vagy a lány, és ha a pasi az kai odaadó, meg hív, és te vagy az kai félrekacsintgattál, akor nem neked kéne éfltékenykedned, hanem a pasinak, ha te sem tepertél utána jobban, akkor ő mért teperjen. Ha szeret valaki és olyan zsitu van akkor féltékeny és jobban teper. Nem bízik benned, de mégis meg akarta menteni a kapcsitokat. Nem értem mért furcsállod ha egyszer besokall, ha még ő kacsingatott ovlna félre akkor megértem hogy önbizalomhiányos vagy, de így?

Szerintem lehet nem akarja hogy sok legyen neked, folytó. Lehet stratégiázik. Vagy zat várja h te is hívd néha, mert neki jólesik. Lehet azt akarja h te is féltékeny légy. Ő nem tudja hogy önbizalomhiányos vagy mert nem beszéled meg vele. Nyílj meg neki. Szereted pt egyáltalán? Ha nem akkor mért akartadm ásik pasiért elhagyni, meg mért vagy féltékeny? Megbízhatsz benne, tett valamit maiért nem bízol benne? Olyan jó pasi, olyan sok csajnak bejön?

Ha ő a papucs akkor nem értem mi a gondod, sok pasi nem szokott előre tervezni.

Megfogtad vele az isten lábát, de lehet ő veled nem. Nem bántásból mondom. Szal te apróságokon akadsz ki hozzá képest. Pasik másként gondolkodnak, éreznek sok mindent de nem tudják, nem akarják, nem merik kimutatni. A féltékenységet szégyenlik. Fél hogyha rájössz h féltékeny, akkor tudni fogod h oda van érted, és akkor bebiztosítva érzed magad, és már nem tepersz utána, vagy kiábrándulsz belőle. De legs zivesebben önmagához hűen mindig utánad kajtatna, de kajtatásra is csak akkor van szükség, ha te leszarod.

2010. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!