Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok ilyenek? Fordítv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok ilyenek? Fordítva nektek milyen lenne?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy szitu.


Pasi:Odaadó,kedves,figyelmes...bármit megtesz a barátnője kedvéért. Ajándékokat vesz neki,ha a csaj valamire megkéri,ő meg is teszi. Ő jár a csajhoz,ő hívja.

Nagyon komolyan gondolja a kapcsolatot,életre szóló közös jövőt tervez.


A csaj: nem keresi a pasit,ha igen akkor általában azért,mert lecseszi,néha van olyan,mikor kedves sms-t ír.

Viszont bizonytalan,nem tudja eldönteni,hogy kell-e neki ez a fiú vagy nem.


A fiú nagyon sok hülyeségét elnézte már a csajnak. Talán annyit már,amennyit egy normális pasi már nem nézne el. Más már valószínű dobta volna a csajt. (féltékenykedés,kiakadás apróságokon.)

Ez a fiú sose szakítana a barátnőjével. Ez biztos.


A lány mégis kétségbe van esve,mert elutazik,csupán 3napra,de fél,hogy esetleg a barátja megcsalja. Ezt közölte le is vele,hogy ezért nem mer elmenni,de a fiú azt mondta,hogy neki csak ő kell,őt szereti és meg sem fordult és nem id fordul majd meg ilyen a fejében,hogy megcsalja őt.


Mit gondoltok az egész történetről?


(Közben a lány sajnos nem jár csukott szemmel.Nem volt konkrét megcsalás,csupán flört.)

Erre a múlthéten volt is példa...a lány majdnem szakított a fiúval azért,mert megismert egy másikat. Akkor a barátja tepert. Sokkal jobban,mint addig. Persze addig is kimutatta,hogy szereti,de a múlthéten sokkal jobban.


Most viszont,hogy már tudja,hogy a csaj nem hagyja el,és azt hiszi,hogy nem tartja a másik sráccal a kapcsolatot,már csak ugyanolyan,mint előtte volt. Visszavett....


Miért viselkedik így? És ha ezt elmondom neki,hogy eddig tepert értem,most hogy nyugi van már visszavett,akkor nekem esik,hogy ez nem igaz..


2010. aug. 14. 12:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Az a pasi jó nagy marha........
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
te fiu vagy, nem? már a történet előjéből rálehet jönni!!! szánalmas duma!!!! pontozz le nem érdekel!!!! 15/L
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kb harmadszorra írsz ide ezzel a történettel, csak mindig más az aktuális probléma. Én pedig harmadszorra is azt tanácsolom, hogy hagyd ott a srácot, jobban jár, mert te nem szereted.
2010. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
2. te meg le szánalmasozod, meg szerinted rá lehet jönni, hogy fiú ?Olvasd már végig utána szólj be...
2010. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
úgyérzem, hogy talán önbizalomhiányos a leáányzó.. főleg a túlzott féltékenykedés miatt gondoltam..
2010. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Bocsika kedves 2. Én a Lány vagyok.


Igen,írok ide,mert már fogalmam sincs,hogy mit csináljak...Nem bírom ott hagyni. Viszont ez meg idegesít,mert ilyenkor úgy érzem,mintha nem is érnék neki annyit,mint ahogy mondja,nem?

2010. aug. 14. 12:55
 7/24 A kérdező kommentje:
Utolsó,és akkor így mi legyen? Mit lehetne tenni?
2010. aug. 14. 12:55
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy a lány egy hisztikirálynő, és a pasinak fel kéne fognia hogy nem is szereti igazán és keresni egy normális, kedves lányt.
2010. aug. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
addig örülj,amíg ezt a kis pincsikutyát rángathatod a kis pórázán,de majd szépen kikupálódik melletted,és egy hozzáméltó nálad sokkal jobb nőt fog találni.
2010. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

sajnálom a srácot,hogy iylen s.gfej baártnője van..a srác mindent meg tezs a barátnőjéért..a csaj meg rásehederit..

ezeket hívom HP-nek nagy HP a csaj!!!!!!!!!!!!!!

mennyen az ilyen a p.csába...!!!!!!!!!!más normális csaj örülne, ha iylen pasija lehetne!!!!!!!!!!!

15/L

2010. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!