Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nektek melyik lány jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek melyik lány jön be jobban? Aki hajszál vékony vagy aki nem kövér de van mit fogni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:22
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Hat nem tudom most mi a kerdesed, mert itt a baratnoddel peldalozol, akinek ki vannak a csigolyai....es az hogy van mit fogni...na ez is relativ. Nem tudom te hogy nezel ki, de elmondok neked valamit. Tok mindegy mi tetszik a pasiknak, mert lehet hogy annak a pasinak aki neked tetszik, pont a hajszalvekony tetszik, vagy izmos vagy tok mindegy, a masiknak, meg a "van mit fogni" tipus. Ha te nem tetszel magadnak, na ott a hiba. Ha fogyni akarsz nem a vekony noket kell ba.....gatni, el kell kezdeni tenni erte, hogy ugy nezz ki, ahogy akarsz. Mindenkinek ugysem tetszhetsz, de magaddal ki lehesz bekulve.

Hogy a rakba kell ide fenykepet feltolteni? Szivesen dobnek eyg kepet, hogy ugyan az anorexias kategoriaba sorolnal e...!?! A ferfiak nem igen:) Na de azert kivancsi lennek mit szolsz meg en is meg neznek mondjuk rolad egy kepet.

2010. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a összeadod őket és elosztod 2-vel, akkor kijön 2 pont jó, na az az igaz... ;)
2010. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A lányoknál általában a hajszál vékony az aki nálad soványabb 3 kilóval nem?

Akin "van mit fogni" az meg kb 80kilónál keződik...:D

2010. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
az amit még falra tudok baszni. :) imádom a falnak támasztva kényeztetni a csajokat. :) vagy csak spontán az utcán felkapni és lesmárolni. :) tegyük hozzá h 52 kilo vagyok 183 magas...szóval 70 kilo felett már dőlök a csajjal. :D amúgy tök mind1. csak ez meglegyen.
2010. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

12:28

én nem a barátnőmet ba.....gatom sőőt nagyon szeretem őt és nem azért írtam hanem hogy nem spontán az anorexiásokra gondolok akik direkt éheztetik magukat.és én próbálok tenni érte hogy olyan legyek amilyen akarok.. de én nem bírom hogy csak salátán meg szigorú étrendel éljek.. és ha belegondolok hogy ha mondjuk sikerülne leadnom annyit amennyit szeretnék akkor utána is diétáznom kellene hogy ne jöjjön vissza.

éés nem 3 kiloval kezdődik hanem min.7-tel: D

2010. aug. 14. 22:11
 16/22 anonim ***** válasza:
első, vagy kettő közötti
2010. aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Hat het kilo felesleg azert mar rendes fogni valo....de valakinek egyebkent jol all. En voltam elhizva es emlekszem mindenki azt mondta, hogy te igy nezel ki jol.Aztan valtoztattam az eletvitelemen, elkezdtem sportolni es egeszsegesen taplalkozni, sokat fogytam az edzesek miatt a borom feszes maradt es ramragadt az izom is. Mikor hazalatogattam es az ismeroseim meglattak azt mondtak soha jobban nem neztem ki....so...most hogy miben higgyek nem tudom, de az biztos, hogy en jobban erzem magam es magabiztosabb vagyok....aztan meg van ennek hatul utoje is. Igen kellemetlen es unalmas erzes mikor helybol tudom hogy egy pasi mit gondol mikor ramnez. MEg az is mikor ugy tudom, hogy mire kivancsi belolem....

Mindenesetre a salatara visszaterve..az embereknek azt kellene feldolgoznia, hogy mozogni kell, meg jo idoben enni es nem mertek nelkul....en eszek szinte mindent, csak tudom hol a hatar....eloszor volt csak dieta, ma mar eleg es egyszeruen altalanos.

2010. aug. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy hét kiló az sok de most tényleg nem egobol meg ilyesmiből írom de rajtam csak ez annyiban láccik meg hogy kicsit vastagabb a combom mint azoknak akiknek nincs.. meg a hasam egy picit nem nagyobb hanem ajj nemtudom elmondani nem kövér hanem inkább oldalról vastagabbnak tűnik de ruhába nem látszik és az azért van mert én a mellemre hízok és három kiló biztos ott van: D
2010. aug. 18. 23:50
 19/22 anonim válasza:

Uh....Kajak irigy vagyok rad:) En a mellemre nem hizok:)

Regen voltak melleim, mar ertem nagyok, de a sporttal osszezsugorodott. Mondjuk panaszra semmi okom, mert egyaltalan nem log, sot, meg aranylik az alakomhoz, so...annyira nem problema, de azert en nem bannam, ha hiznek a mellemre picit:)

2010. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mellre hízol? Hohohó, ez nagyon jól hangzik ám:)

Fogtak már hízó kúrára?:D

2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!