Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évfordulót egyedül tölteni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulót egyedül tölteni?!

Figyelt kérdés
A barátom elutazott most 2 napra, ahogy onnan hazaér egyből utazik tovább Ho.ba a haverjaival kb 1 hétig. Szerettem volna vele tölteni az évfordulónk napját.:( Nektek hogy esne ez?
2010. aug. 13. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ne borulj ki, próbáld megérteni, lehet máskor nem tudott volna elmenni a haverjaival, kedvesen megemlítheted neki, lehet kiengesztel egy másik alkalommal
2010. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mióta vagytok együtt.

Mondjuk, ha az egy éves évfordulónál csinálná ezt, nekem eléggé rosszul esne, de ha a másodiknál, az már nem annyira, mert az egy év az mégis csak az első.

Na ezt jól megmondtam ;)

2010. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez lesz az 1.évfordulónk:(
2010. aug. 13. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem tutira szarul esne. azért ez fontos dolog egy kapcsolatban, szerintem. ha nagyon szerelmes vagyok, tutira a párommal tölteném az évfordulónkat. az más, ha üzleti ügyben utazik, mert nagyon fontos. de egyébként én kiakadnék.
2010. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiúk agya teljesen máshogy működik, de gondolom ezt már te is tudod. Mi nem tulajdonítunk olyan nagy jelentőséget ezeknek a dolgoknak. Ez még nem jelenti azt, hogy elhanyagol. Bizony nem!
2010. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szép figura,megy össze vissza nője nélkül,tuti hogy nem szeret,gondolom nem életbe vágó üzleti útra ment,gondolom magasról szar le téged meg az évfordulót
2010. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

EGY SZERELMES FÉRFINEK IGENIS FONTOS AZ ILYESMI! Ne kenj már rá mindent erre a fogyatékos dumára, hogy "a fiúk máshogy működnek". Mire lehet mentség még ez az olcsó szöveg? Arra, hogy megcsalják, verik, ütik, lekezelik barátnőjüket?


Nekik is van agyuk, amivel tudnak gondolkodni, hogy olyat nem tesznek, ami a szerelmüknek fáj. Az, hogy egy hím figyelmetlen, érzéketlen és tuskó, arra nem mentség, hogy a fiú máshogy működik. Szimplán csak egy figyelmetlen, tahó nyomorék. Ennyi. Rengeteg férfi nem így működik, hanem fontos neki az évforduló, mert a barátnőjét nem akarja megbántani. Érdekes ők nem úgy működnek, mint a többi tuskó farok.

2010. aug. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!