Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jönnek be a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a nőknek a szégyellős pasik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem...nekem férfi kell, nem egy szégyellős kisfiú, akit pátyolgatni kell


21/L

2010. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is ugy vetem észere hogy nem ezért is szivo mindig az elején ha tudnám h szimpatikus vagyok a csajnak akkor bátrabb lennék :d szal szeritem mindkét fél ludas a dologban :D :D 21/f
2010. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem sem egyáltalán.egy férfi legyen férfi.
2010. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom is szégyenlős volt a kapcsolatunk elején. Sajnos eléggé túlsúlyos gyerek/kamasz volt, így megereszkedett a bőre, és hiába fogyott le, itt-ott eléggé meglátszik ez rajta. Az első alkalmakkor nem nagyon mert levetkőzni, én vetkőztettem őt, de aztán egyszer elmondta, hogy mi zavarja magán, és pár hónap alatt teljesen eltűnt a szégyenlőssége. Sokszor elmondtam neki, hogy nekem így tetszik, én így szeretem. Már strandra is minden gond nélkül eljön velem, pedig korábban ez elképzelhetetlen volt.
2010. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jön be
2010. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

nálam nem ez a döntő, egy szégyenlős pasi is ugyanúgy meg tud tetszeni mint egy olyan aki nem, sőt talán még jobban is, elvégre nagyobb kihívás pl megismerni, meg hát nem is tudom, a mai magabiztos srácok legtöbbje úgy néz ki, hogy még bottal se... (a discós "menő"gyerekekre gondolok..) persze van kivétel.

19L

2010. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én se szeretek másokat pátyolgatni.. szal, nekem nem jön be. mondjuk, az más, h nem nagyhangú, és nem a társaság középpontja, de ha már tulzottan szégyellős, az gáz..
2010. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem bejön :D:$ az aranyos:$ vagyis ha mer kezdeményezni :D
2010. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!