Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen minden lány? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen minden lány? Mit csináljak? Imádom.

Figyelt kérdés

Ez nem az első eset...Összjöttünk egy lánnyal, pár napja találkoztunk, minden nagyon jó volt...tényleg imád ő is, éreztem rajta....Ezerszer elhangozottak azok a dolgok, hogy "szeretni foglak, amíg élek", "nekem csak te kellesz", "senki nem választhat el minket"stb stb...Tegnap meg msn en ráírt a volt barátja, összezavarodott, és mindkettőnket törölt, és azt mondta jobb ha nem beszélünk többet...De én imádom...sosem imádtam így senkit:( úgy beleéltem magam h tényleg mindig mellettem lesz...és azt mondja, ő is de nem akar játszadozni....De ez csak egy kis fellángolás a volt pasija iránt, nem?? Mert azt mondja, az egész jövőjét velem képzeli el és engem szeret a másik meg összezavarta....Nem veszi fel a telefont....nem bírok semmit csinálni miatta:( Mit tegyek??? Nem akarom elveszíteni:( Semmi áron.

Megváltozhat még a véleménye?

az a legdurvább, hogy nem az első ilyen eset volt. velem minden csaj ilyen volt....és kezdem úgy érezni, hogy kiég belőlem a képesség a szerelemre:(

De nekem ő nagyon kell, de már nem tudom mi tévő legyek, végső elkeseredésemben ide írtam.....


köszönöm annak, aki elolvasta, és légyszíves csak normális válaszokat kérek....


17/F


2010. aug. 12. 09:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
msn-t küldj...jólenne beszélni vkivel most.
2010. aug. 12. 10:33
 22/28 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Szerintem tini korban aki ilyet mond, az akkor abban a pillanatban ugyan komolyan gondolja, de minden olyan gyorsan változik, hogy nagyon nagyon ritka, hogy tényleg egész életükre együtt maradnak. Kitartást!
2010. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem használok MSN-t, már jó ideje:/

de ha akarsz,akkor dobhatsz üzit erre: huhaa@citromail.hu:)

2010. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
"pár napja találkoztunk"-Hidd el a szeretlekezéshez meg örökké együtt leszünk dumához több idő kell....nem volt komoly a dolog,csak a részedről.Egyébként ha minden lánnyal ezu volt,akkor ,magyarán aki csak egy kicsit felfigyel rád és kedves veled,abba már belezúgsz.De még fiatal vagy,változni fog,hidd el:)
2010. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

szerintem is osszezavarta az h a volt baratja rairt es tisztaznia kell magaban a dolgokat,es miutan megtalalja a helyes megoldast biztosan felfog keresni h neharagudj ra maiert elhanyagolt.Mert gondolj bele,az elozo partnere hirtelen msn-en rair,a baratnod meg nem erti h miert?! keresi a valaszokat erre,talan magaban keresi es most jobb neki egyedul h dontse el mit akar,es kis tavolsag utan ugyis rajon h veled szeretne lenni hogyha imad!Ne felj,hogyha szeret visszamegy hozzad.Es biztosan igylesz mivel ha nem ugy lenne ahogy erzi,nem modnta volna neked azokat.

Most semmmi panik,csak idore van szuksege..es mivel te is nagyon szereted ot megerted es kivarod h rendeb tegye a fejeben a dolgait :)

Fel a fejjel,enis kb ilyen szituban vagyok csak nalam masak a tortenesek,de probalom megerteni a dolgokat es varni:)

17/L

2010. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

11:10 - esnek: nem pár napja ismerem. scak utoljára akkor voltunk együtt, félreértés ne essen, már egy jó ideje ismerjük egymást.


Amúgy köszönöm:S Akkor várok....ne is próbáljam hívni? bár úgysem veszi fel.

2010. aug. 12. 15:27
 27/28 A kérdező kommentje:
amúgy nem zúgok bele mindenkibe aki felfigyel rám vagy kedves velem...nálam ez nem könnyen megy. de vele minden pont jó volt...és egy hosszabb idő után nagyon beleszerettem...
2010. aug. 12. 15:28
 28/28 anonim ***** válasza:

Örök szabály: nem a szavak, hanem a tettek minősítik az embert.

Annyi embert hallottam már hűséget meg szerelmet fogadni egymásnak, akik aztán 3 évvel később a nagykést vágták egymás hátába.

Szóval ne higgy el ilyeneket, az igazi szerelem nem az üres fecsegéstől az, szépeket bárki tud mondani. Az igazi szerelem attól lesz az, hogy évek múltán is ugyanolyan mély szeretettel néztek egymás szemébe.

2010. aug. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!