Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen minden lány? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen minden lány? Mit csináljak? Imádom.

Figyelt kérdés

Ez nem az első eset...Összjöttünk egy lánnyal, pár napja találkoztunk, minden nagyon jó volt...tényleg imád ő is, éreztem rajta....Ezerszer elhangozottak azok a dolgok, hogy "szeretni foglak, amíg élek", "nekem csak te kellesz", "senki nem választhat el minket"stb stb...Tegnap meg msn en ráírt a volt barátja, összezavarodott, és mindkettőnket törölt, és azt mondta jobb ha nem beszélünk többet...De én imádom...sosem imádtam így senkit:( úgy beleéltem magam h tényleg mindig mellettem lesz...és azt mondja, ő is de nem akar játszadozni....De ez csak egy kis fellángolás a volt pasija iránt, nem?? Mert azt mondja, az egész jövőjét velem képzeli el és engem szeret a másik meg összezavarta....Nem veszi fel a telefont....nem bírok semmit csinálni miatta:( Mit tegyek??? Nem akarom elveszíteni:( Semmi áron.

Megváltozhat még a véleménye?

az a legdurvább, hogy nem az első ilyen eset volt. velem minden csaj ilyen volt....és kezdem úgy érezni, hogy kiég belőlem a képesség a szerelemre:(

De nekem ő nagyon kell, de már nem tudom mi tévő legyek, végső elkeseredésemben ide írtam.....


köszönöm annak, aki elolvasta, és légyszíves csak normális válaszokat kérek....


17/F


2010. aug. 12. 09:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Hé, annyit mondok,ha nem is keres,lehet addigra találsz, egy másik lányt!Velem így volt dobtak, eléggé padlón voltam és nem sokra rá jött Ő:)De aztán megint csak pofára estem és azóta senki,pedig lett volna,csak nem akartam:)

A sors majd úgy küld, egy másikat:DMég csak 17 vagy!!:D;)

2010. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
*is
2010. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
hát ha így lesz elgondolkozok énis ezután h van-e nekem erre szükségem....h mindig mindeki kodob.
2010. aug. 12. 10:00
 14/28 A kérdező kommentje:
*kidob
2010. aug. 12. 10:01
 15/28 anonim ***** válasza:
Am én pont a két csalódás miatt nem szeretnék és én is hülye voltam,mert olyanokat tettem,amit nem kellett volna és nem is érte meg...De én hiszek abban,h úgy is lesz olyan srác,akit nem csak a külsőm fogja meg,hanem a belsőm is:)Rá érek 15 évesen még erre,szóval neked is ott van még az egész élet és nem 1 csalódás fog érni...
2010. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

tudom...így is ért már nagyon sok...nem csak ilyen téren...de így sem egy.

és valahogy lassan nem bírok majd elhinni senkinek ilyeneket hogy szeret....

2010. aug. 12. 10:08
 17/28 anonim ***** válasza:

Igen ez a baj manapság...mindenki dobálózik ezzel,h "szeretlek"...közben tök felszínes az egész kapcsolat...

Nekem is mondták, még is ott hagytak. Nehéz lesz nekem is így elhinnem,ha csak úgy dobálóznak ezzel...

Az eszmei értéke nagyobb,mint ahogy gondolják,de még is csak szórakoznak,ilyenekkel...

2010. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
:(:(
2010. aug. 12. 10:19
 19/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ne legyél szomorú!:)

Én se vagyok az pedig velem nagyon,de nagyon csúnyán elbántak és még tudom(!),h majd tényleg szeretni fog vki:)Mint ahogy téged is!!!:)

Ha majd vmi történik üzen a lány,akkor megírod?:)

2010. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
írhatsz privit aztán beszélgethetünk ha gondolod.
2010. aug. 12. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!