Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járjak vele csak azért hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járjak vele csak azért hogy ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek nagyon tetszem es randiztam is vele v 2szer és elég jó volt de akkor jött egy másik pasi aki nagyon tetszett ugyhogy hanyagoltam az első pasit.Most ismét szingli vagyok és a srác még mindig érdeklődik de én úgy érzem hogy nem tudnám szeretni ,de nagyon unatkozom egyed9l, járjak vele, vagy az szemétség lenne részemrol?
2010. aug. 12. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Járjál csak vele. Úgyis megszereted. (:
2010. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy szemétség lenne játszani az érzéseivel...mivel nem tetszik neked ezért hamar megunnád...ne járj vele! Hagyd békén.
2010. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha letisztázod vele, h unatkozol, és azért eljárkálnál vele és ha neki nem gond akkor jo (am ha hagyod h megdugjon akkor simán belemegy).

Am szemétség.

2010. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD BÉKÉN SZEGÉNY SRÁCOT
2010. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 199303 ***** válasza:
bocsi de szemétség lenne csak azért. ne használd ki öt nem hiszem h megérdemli:S 17/l
2010. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor jöjj vele össze, még jól is elsülhet. Nem kell azonnal szerelmesnek lenni. Csak ne maradj mellette, ha nem érzed benne jól magad. De én is hittem már azt egy fiúról az első héten, hogy sosem fogok beleesni, aztán sajnos mégis.

Viszont ha nem tetszik, ne jöjj vele össze. Elég szar úgy együtt lenni valakivel, hogy nincs kedved hozzáérni, alig várod, hogy befejezze a smárolást, és reménykedsz, hogy nem akar szexelni..

2010. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
utolsónak ,anyira nem vészes a dolog ,jól csókol a srác és nincs bajom azzal ha hozzám ér, csak egyszerúen nem érzem a pillangókat a gyomromban ha róla van szó
2010. aug. 12. 00:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne játsz az érzéseivel.

Mond meg neki, hogy nem érzel iránta semmit és ha még így is akarja, akkor járjál vele.

2010. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pontosan. Szemétség lenne játszani az érzéseivel csak úgy, hogy nem is érzel semmit iránta. Hagyd békén.
2010. aug. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem jó dolog játszani vele, őszintének kell lenni. De azt csak te tudod eldönteni, hogy vonzódsz-e hozzá annyia, hogy összejöjj vele. Én kezdtem már így kapcsolatba, amiből másfél éves nagy szerelem lett.. (Mint pasi először kábé annyira tetszett, mint neked ő. Viszont mint embert imádtam. Aztán bevállaltam, és szép lassan szerelem lett belőle.)
2010. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!