Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a "ribi"? További lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "ribi"? További lent

Figyelt kérdés

Akinek mondjuk 2 év alatt volt vagy 15 pasija, de egyiket sem csalta meg,még egy csókkal sem és le sem feküdt mindegyikkel vagy...

Akinek 5 év alatt volt egy pasija,de egy ideig csalta egy másik fiúval?


2010. aug. 11. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ráadásul 5 évig egy kapcsolatban lenni annak minden negatívumával és pozitívumával komolyságra vall. Mert azért a kapcsolatban vannak hullámvölgyek és problémák jócskán, de az egyeske feladta és inkább másik kapcsolatba kezdet ez pedig nem megbízhatóságra vall, majd az első veszekedésnél vagy nézeteltérésnél ott hagyna egy másikért?

15 pasi 2 év alatt hát elég hamar szerelembe tud esni a szentem.


27/F

2010. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"számomra visszataszító lenne az a 15 hapsi."


Szíved joga, de mégis miért lenne visszataszító?


"Ráadásul 5 évig egy kapcsolatban lenni annak minden negatívumával és pozitívumával komolyságra vall."


Komolyságra vall dacára annak, hogy szakítás helyett inkább megcsalja a barátját? Én ezt nem nevezném komolyságnak, ez éretlenség.


"az egyeske feladta és inkább másik kapcsolatba kezdet ez pedig nem megbízhatóságra vall"


Mert? Rengeteg oka lehetett rá, és nem követett el semmi rosszat. Talán csak az igazit kereste vagy keresi, vagy nem volt szerencséje, esetleg kísérletezett. Egyáltalán nem biztos, hogy a viselkedésének bármi köze van a megbízhatósághoz.

2010. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szíved joga, de mégis miért lenne visszataszító?


Azért, mert aki gazán szerelmes a párjába akkor sok idő kell amíg feldolgozza a szakítással járó fájdalmat. Jobb esetben hónapok, rosszabb esetben évek. Amennyiben szerelmes volt úgy igazán. 2 év 15 pasi, mennyi idő is telhetett el két kapcsolata között? 1hét vagy 2hét? esetleg 1 hónap? Aztán hogy jött össze új fiúval ilyen gyorsan? Ha szerelmes volt az előző barátjába?

Ez azt jelöli számomra hogy egyeske éretlen, mert az érzelmei nem stabilak. Ha én összejövök a barátnőm után mással 2 hét alatt akkor elárulom neked hogy a volt barátnőm nem jelentett semmit vagy a másik lányt az új barátnőmet használom fel, hogy felejtsek, de ez is gerinctelenség nem de? Na ezért visszataszító a 15 hapsi.


A ketteseke( kedvencem ám a képzeletbeli kis csaj:D)

5 évig járt a barátjával igaz megcsalta 1X de aztán maradtak továbbra is együtt aztán nem tudjuk , miért csalta meg pl a fiú is megcsalta? Valami oka volt rá.

Az 5 év akkor is 5 év. Szerelem mindenképpen volt, mert nem hagyta ott a pasiját és feltételezem a szeretőt dobta egy idő után ergo erős kötelék volt közöttük.


ja...szerintem.

27/F

2010. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Lehet félre olvastam, mert most látom csak, hogy 5 év alatt és nem az van oda írva hogy 5 évig.


Nem baj, akkor is a második a kedvencem:DDD

2010. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És ha nem volt szerelmes minden pasijába? Ez miért lenne gond? Nem értem mi köze van ennek az érzelmi instabilitáshoz vagy a megbízhatatlansághoz. Fent is írtam, ezer oka lehetett rá, és semmi utalás nincs rá hogy bármiben is ártott volna a partnereinek. Sokkal gyermetegebb hozzáállás, ha ötpercenként beleszeretsz valakibe.
2010. aug. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És ha nem volt szerelmes minden pasijába? Ez miért lenne gond? Nem értem mi köze van ennek az érzelmi instabilitáshoz vagy a megbízhatatlansághoz. Sokkal gyermetegebb hozzáállás, ha ötpercenként beleszeretsz valakibe.


Ezt most szépen olvasgasd aztán rájössz saját magadat cáfoltad meg. Azért gond, mert gyermeteg, ha 5 percenkét beleszeret valakibe. 2év 15 pasi? Az mi szerinted?

Ha nem volt szerelmes minek váltogatja a pasikat?

Igent mond az oltárnál is és majd rájön nem is szeretett?

Ja az más? Miért is? Erről ennyit.

Aki nem szerelmes és csak úgy járogat ráadásul nem 1-2-3 pasival, hanem 15 pasival az éretlen egy kapcsolatra.

Ráadsul miért fekszik le velük( igaz nem mindegyikkel, de lefeküdt néhánnyal) ha nem szerelemes beléjük?

Nem csalta meg egyiket sem---akkor szerette őket, ha nem szerette őket miért nem csalta meg, ha szerette őket miért váltott ilyen gyorsan?


Ez ismét önellentmondásos, de szíved joga olyan lányt választanod akinek előtted bolt 15 pasija, mert nem volt szerelemes egyikbe sem, majd te lehetsz a 16 de utána ne csodálkozz ha elhagynak a 17 versenyzőért.

Tipikus feleségnek való hozzáállás a csaj részéről, hogy mennyire szeretnék én egy ilyen nőt feleségnek:DDDDDDDDD

Gondolkozz és máskor ne cáfold saját magad--Miért gond ha nem volt szerelemes?---Gyermetegebb hozzáállás...a 15 pasi elég gyermetegebb hozzáállás.

2010. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Miért gond ha nem volt szerelemes? Nem gond, de ribanc.

Érzelem nélkül miért járt a fiúval? Aki érzelem nélkül kamatyol az megbízható? Azt hitte? Úgy gondolta? Rájött, hogy mégsem? Na ne szórakozzál!


Megbízható az ilyen? De ez ok, na de kérem akkor miért járt a következővel is igen hamar időn belül és utána?

Nem tűnt fel a kicsi lánynak, a 8 versenyzőnél, h így mindig így jár és érzelem nélkül nem kezdünk kapcsolatba?

Tényleg stabil érzelmei lehetnek.

Megbízható, ha összejöttök és utána nem biztos magában instabil és nem szerelemes, de azt hitte de mégsem, mert...ez +az és inkább ne aztán legyen inkább mégis a pityu gyerek aki szintén nem az igazi aztán stbstbstvb

Annyira megbízható, hogy lehet vele hosszútávra tervezni igaz? Megbízhatsz abban amit mond neked? Szeretlek, de várj...várj inkább mégsem. Ha nem szeret nem kell járni ennyi.

2010. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

en szemely szerint mind a kettot egyforman itelem el. az elsot azert, mert szerintem nem csak sexszel lehet rajonni, hogy o az igazi vagy sem. Van petting abbol is ra lehet jonni, nem muszaj sexelni.Az egyeniseget meg ugyancsak nem sex kozben fedezed fel.

A masodik pedig gerinctelenseg.

2010. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!