Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ő mit akarhat? (további...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő mit akarhat? (további lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki nekem nagyon nagyon nagyon tetszik. Egy közös ismerős által találkoztunk. Eddig háromszor. Most legutóbb átmentünk a közös ismerősünkhöz ketten hogy hárman majd elhülyülünk. Amikor ültünk az ágyon és beszélgettünk 3-an akkor láttam hogy szinte másodpercenként néz rám és ha én is ránéztem elmosolyodott. Úgy éreztem hogy tetszek neki. Aztán az este folyamán az ismerősünk lefeküdt aludni és lekapcsolta a villanyt. Teljesen sötét volt de mi ébren maradtunk. A sötét miatt átöleltük egymást hogy ne hogy legyen valami baj. Aztán volt egy olyan pillanat amikor szemtől szembe álltunk és úgy éreztem hogy közelednem kell de féltem. Mégis elkezdtem. Ő másik irányba nézett és amikor odafordult, megijedt és azt mondta "Te mit kapsz?!". Én egyből tereltem. Úgy voltam vele hogy hát ennek annyi. De aztán leültünk az ágyra egymás mellé és beszélgettünk. Volt a szobába egy macska aki nagyon megijesztett minket és amikor megijedt akkor átkarolt de nem engedett el és rám dőlt. Úgy feküdtünk egy ideig, aztán mondta hogy neki ez így már kicsit kényelmetlen és visszaült. De én meg átkaroltam és úgy beszélgettünk. Utána megint volt egy ilyen ijesztgetős rész, és amikor megijedt teljesen belém bújt és rám feküdt. Én az arcomat is hozzásimítottam az ő arcához és úgy voltunk még egy darabig. Aztán valami miatt felállt és átültünk a fotelbe. Ott is rám dőlt. Aztán felkeltettük a másik félt és mondtuk neki hogy engedjen ki minket. Lementünk felvette a pulcsiját, de mondta hogy fázik szóval ráadtam az enyémet. Hazakísértem és amikor köszöntünk valahogy közelebb volt egymáshoz az arcunk 3 puszinál, és utána teljesen rám nézett és csak annyit mondott hogy köszönöm hogy hazakísértél elmosolyodott és várt 1-2 másodpercet és felment. Ez az egyetlen csaj aki megzavart. Mi a véleményetek?
2011. ápr. 27. 03:41
 1/3 asdface ***** válasza:
a kor-t is jó lenne tudni de ez már biztos vmi lépések vannak mind2 irányból ;)
2011. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kellett volna csókolnod.Nem pedig félni, hogy nem hagyja.Legközelebb simogasd, fogd meg a kezét és kapd le.

21f

2011. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, meg kellett volna csókolnod. de ne parázz, mert még lesz rá lehetőség.

beszélj vele sokat stb. hívd át filmezni stb. ha ugyan így viselkedik akk tetszel neki (sztem..). de am rá is kérdezhetsz valahogy. tereld úgy a témát, h előkerüljenek a csajok és a pasik. stb. kérdezz rá h neki tetszik e valaki v valami ilyesmi.

2011. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!