Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a "ribi"? További lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a "ribi"? További lent

Figyelt kérdés

Akinek mondjuk 2 év alatt volt vagy 15 pasija, de egyiket sem csalta meg,még egy csókkal sem és le sem feküdt mindegyikkel vagy...

Akinek 5 év alatt volt egy pasija,de egy ideig csalta egy másik fiúval?


2010. aug. 11. 21:55
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
és engem nem ér ribizni, én csak kérdező vagyok! :D
2010. aug. 11. 21:56
 2/18 anonim ***** válasza:
38%

Inkább az utóbbi.

Az első leírás az olyanokra igaz akik nem találják meg az igazit, és sokat kell próbálkozniuk, ez nem gond. De ha megcsalja a párját, az már nem valami jó dolog.

2010. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Én személy szerint iszonyatosan elitélem a megcsalást....sztem a második az nagyobb k*cs*gség.Az hogy valakinek sok pasija van (2év alatt 15 ) az sztem annyira nem "ribiség " MERT lehet hogy nem találja a megfelelöt, vagy lehet h mindig koppan,vagy öt verik át vagy csak egyszerüen fiatal és tapasztalatot gyüjt probálja kiismerni a pasikat
2010. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyikük sem. A második nyilván bűnös, de hát mindenki hibázhat. Az első egyáltalán nem hibás. Miért érdekes, hogy 15 pasija volt, vagy 40, vagy 3? Minél több pasival volt dolga, annál kisebb az esélye arra, hogy nem megfelelő partner mellett marad. Aztán jönnek a bajok.
2010. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

előttem szólónak igaza van...

a második gerinctelenség...az első pedig próbálkozás...

nekem is elég sok pasival volt dolgom mert hamar elkapkodtam a dolgokat azthittem megtalálom a nagyszerelmet de attól függöen kevés emberrel feküdtem le vagy bármi hasonló dolgot hagytam volna...

2010. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Itt igazából feltenném a kérdést,hogy Te hibáztál-e valaha életedben?Szerintem igen,mivel emberből vagy.Szóval szerintem foglalkozz a saját szennyeseddel,és ne erkölcs csőszködj...Tudod,egyik sem ribiség,csak mindegyik viselkedés már társadalmi megítélés alá esik.Biztosan van olyan ember,aki például Téged tart furcsának,mert két év alatt volt ennyi pasid,és még mindig nem találtad meg az Igazit.Ennyi. (Szerintem egy olyan lányról van szó,aki a bögyödben van,és most név és arc nélkül vájkálsz a magánéletében.)
2010. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És még én erkölcscsőszködöm?? :D:D vicces gyerek vagy. Ha nem vetted volna észre kiírtam hogy csak kérdező vagyok. Találkoztam sok hasonló vitával, ezért írtam ki, persze felnagyított, kevésbé valós helyzetekben fogalmazva meg a kérdést. (azért hogy kontrasztba kerüljön a két helyzet egymással).

Ja, és nem véletlenül raktam a ribi szót sem idézőjelbe!

Húzd vissza a fogaid gyökér:)

2010. aug. 11. 22:39
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Nem gyerek vagyok,hanem nő,és nem emlékszem,hogy sértő jelzővel illettelek volna,csak leírtam a véleményemet.

Amúgy sem tartom ribiségnek egyiket sem,de lehet,hogy valaki pont Téged ítél el,vagy mást,aki x év alatt vergődik egyik kapcsolatból a másikba,más meg azt,aki tartós kapcsolatban megy félre.

Lehet,hogy csak egy példa volt,de nekem az ugrott be,hogy egy másik csajról van szó,akire esetleg féltékeny vagy,és szeretnéd besározni.Ha rosszul éreztem,akkor elnézést.

Ha tényleg csak példa volt,akkor meg nem lehet pálcát törni senki felett,mert ki tudja,ki miért alakítja úgy az életét,ahogy,mindenkinek magánügye szerintem.

2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a hülye de ha választanom kellene a két lány közül adott esetben én bizony a másodikat választanám barátnőnek, mert az egyeske akármennyire is próbálkozott számomra visszataszító lenne az a 15 hapsi. Igaz nem mindegy az sem hány éves, de a második versenyző csak 2 pasival feküdt le, az egyeske, meg jó eseteben is minimum 10-12 vel. Szóval a kérdésre (az én véleményem szerint) a válasz, hogy az egyeske a rib@nc.

Komoly kapcsolat céljából nálam a második versenyző nyert illetve nyerne.


27/F

2010. aug. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igaz, elnézést hölgyem. (A válasz írója 79%-ban.. )
2010. aug. 11. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!