Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzésed van, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzésed van, ha egy nálad sokkal jobb nővel csal meg a barátod, és ezt még a szemedbe is mondják?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy a lány sokkal dögösebb?

Illetve, ha a baráti társaságodban, munkahelyeden, osztályodban felbukkan egy szép lány és mindenki vele kezd foglalkozni?

Hogy viszonyulsz, ha az utcán meglátsz egy gyönyörű lányt?

Direkt írtam a pédákat csökkenő durvasági sorrendben, mert azok válaszát várnám, akik tényleg megélték ezeket és őszintén válaszolnak, nem pedig a "nincs nálam szebb, nem érdekelnek, engem a barátom sosem csalna meg" lehetőségek érdekelnek.


2010. aug. 11. 19:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, érthető.

Hát kemény csaj vagy!:)

Én csak amolyan érzékenykedős, ha szerelmes, rózsaszínködös, nem magamatfelkészítős.:)

2010. aug. 11. 22:40
 12/16 anonim válasza:

1. Alapból a megcsalás is szörnyen esne, főleg ha - ahogy Te is írtad - egy dögösebb csajjal csinálja.

2. Nagyon rosszul esne, hogy ennyit ér a barátságunk/kapcsolatunk, hogy otthagynak egy másik szebb lány miatt.

3. Rögtön arra gondolok, hogy "Ő milyen szerencsés!".. pedig tudom, hogy nem vagyok csúnya, ezt már mondták egy páran, de mégis bennem van az érzet, hogy nem felelek meg kinézetileg másoknak. Szóval rossz érzés naa..:(


Sajnos már engem dobtak is egy szebb lány miatt, eléggé nehéz volt..

16/L

2010. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl érzelgős. :) Persze, azért én is szeretek romantikázni, meg vannak érzelmeim. De képes vagyok magam úgy felidegesíteni, hogy elfelejtek mindent, csak arra koncentrálok, ami, aki megbántott. Agy beszűkül, rosszabb esetben eldurran. Viszont akiket szeretül, értük bármikot kiállnék, amiben tudok segítek.
2010. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*szeretek, megint 22/L
2010. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szerintem egyébként a megcsalásnál nem a külsőd számít. Egyszerűen megunt a párod vagy önigazolást keres arról, hogy ő jópasi, mert melletted már nem kihívás az élet.:)

Sosem felejtem el, egyszer egy barátnőm elhívott magukhoz vidékre. Hosszú volt a vonatút és a barátnőm bátyja is velünk jött haza. Nagyon jól elbeszélgettünk, éreztem, hogy tetszem neki és nekem is nagyon bejött a srác. Aztán mikor megérkeztünk szólt a barátnőm, hogy álljak le mert a bátyja foglalt. Elmentünk szórakozni, de a srácot nem igazán lehetett rólam levakarni. Aztán a buliban megjelent a barátnője, aki gyönyörű volt, nálam klasszisokkal jobb nő, kedves, értelmes...

És mégis a srác még ott a buliban megmondta a lánynak, hogy vége.

Szerintem nem kifejezetten miattam, egyszerűen ez van, ha már csak megszokásból vannak együtt az emberek.

Ja, aztán mi nem jöttünk össze és az a gyönyörű lány visszafogadta a fiút. Azóta már szakítotak.

2010. aug. 11. 23:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem mindig a szebb lány a jobb, az biztos...nem csak a külső számít.
2010. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!