Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzésed van, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzésed van, ha egy nálad sokkal jobb nővel csal meg a barátod, és ezt még a szemedbe is mondják?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy a lány sokkal dögösebb?

Illetve, ha a baráti társaságodban, munkahelyeden, osztályodban felbukkan egy szép lány és mindenki vele kezd foglalkozni?

Hogy viszonyulsz, ha az utcán meglátsz egy gyönyörű lányt?

Direkt írtam a pédákat csökkenő durvasági sorrendben, mert azok válaszát várnám, akik tényleg megélték ezeket és őszintén válaszolnak, nem pedig a "nincs nálam szebb, nem érdekelnek, engem a barátom sosem csalna meg" lehetőségek érdekelnek.


2010. aug. 11. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Bennem nagyon sz@r érzést keltene, ha a barátom megcsalna egy jobb nővel. Átlagos vagyok,így szerintem érthető.

Amúgy sincs valami nagyon nagy önbizalmam.De ez biztosan még azt a maradékot is elvenné.:/ Utána lehet, hogy több pasi nem is kéne.

Ha osztályban felbukkan egy szép lány-hát nem foglalkozok vele különösebben, mivel én sem vagyok az osztály közepe.:-D Meg a többiekkel sem vagyok annyira jóba. Tehát nyugodtan körül rajonghatják.

Ha meglátok az utcán egy szép lányt, az jut róla eszembe előszőr, hogy milyen szép. Aztán gondolkozok azon, hogy engem vajon miért ver az Isten?!:-S:-D Nagyjából így.:-D

2010. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hány éves vagy?

Légyszi kort ís írjatok!:)

2010. aug. 11. 19:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Tök mindegy, hogy milyen a másik, maga a megcsalás zavar.

2. minden csoda 3 napig tart, egy idő után nem lesz körül zsongva, ugyanolyan átlagos lesz, mint mások.

3. Megnézem, de semmi különös nem lesz. Ha a pasim nézi meg, az se zavar, mert mindent a szemnek, semmit a kéznek elvem van. Én is megnézem a srácokat.

2010. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
19:59-es, 21 éves vagyok.
2010. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

19.52

18 éves lány vagyok.

2010. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves 21 éves!

Ez elég egészséges hozzáállás!:)

2010. aug. 11. 20:02
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves 18 éves!

Gondoltam, hogy még fiatal vagy. Hidd el, ha megcsalnak, csak egy darabig érzed majd a "soha többé senkivel" jelleget. Aztán újra szerelmes leszel, vagy ha plátói vonalon mozogsz, újra rajongani kezdesz. Tapasztalat!

Biztos van olyan magadon, amit szeretsz, adj érte hálát mindennap. Engem speciel nem vigasztal, hogy vannak "csúnyábbak" is, attól nem nő az önbizalmam. De pl. az elmúlt napokban fogytam pár kilót és hosszú idő után ma újra kisminkeltem magam, és máris mosolygósabb lett a napom. Azt hiszem ilyen kis dolgokon is múlhat az önbizalmad.

2010. aug. 11. 20:08
 8/16 anonim ***** válasza:

Velem kicsit másabb történt. mentem az uton, jött velem szembe egy "szexi szőke :D", és látszott, hogy már messziről végignéz rajtam. (én is lány vagyok.., hát milyen idegesítő már. legalábbis nekem) A szája ilyen csücsörítősre, húzgálósra állt. Aztán az enyém is. :D Mikor egymás mellé értünk, akkor elfordult. De az a nő.., azt hittem szétesik míg odaér. Kíváncsi lennék a gondolotaira, azért szerintem nem volt annyira szép. Az a tipikus szőke, szolis pics@, agyonkerálva.

Lehet nem ide tartozik épp.

Ha jobb nőt látok, akkor általában megdícsérem, hogy szép. (persze nem neki, hanem aki velem van, akár a páromnak is) Ha látszik, hogy beképzelt, akkor vigyorgok. :D

A suliban nem hatott meg az ilyen..rajngják körül, akinek én tetszettem, értem rajongott akor is, ha ott volt.

Ha a pasim megcsalna, egy szebb nővel?? Hmmm, Nem tudom. Lehet eldurranna az agyam hírtelen, azt csett, vagy csak otthagynám őket.. Hangulatfüggő. Érzés, az ugyanaz, mindegy kivel, megcsal-megcsal. Ha meg olyan jó nő, akkor legyen vele. Majd találok olyat, akinek én vagyok annyira jó nő.

22/L

2010. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igen a lányok egymásra nagyon irigyek tudnak lenni. Néha úgy érzem, csak azért néznek rajtam végig, hogy keressék a hibát. Pedig senki sem tökéletes, csak ugye könnyebb a másikban keresni...

Ha szeretsz valakit azért nem olyan könnyű megemészteni, hogy majd jön másik...

Nekem most nincs senkim, de néha sajnálom a párkapcsolatban lévőket, mert nem igazán boldogok, féltékenyek, hisztisek, elégedetlenek.

Persze lehet csak savanyú a szőlő, de pár hónapja azért szakítottam, mert én nem tudnék a számomra nem tökéletessel lenni, látszatmegoldások nem érdekelnek.

2010. aug. 11. 22:19
 10/16 anonim ***** válasza:

22/L vagyok. Persze engem is megviselne, ha megcsalna, de előtte tuti nem mutatnám azért sem. Nem tudom, hogy fejezzem ki magam... Talán én azzal amit írtam, már felkészítettem magam nagyjából egy hasonló helyzetre, mármint, hogy megpróbálnám magam gyorsan tútenni rajta.

Rem értehtőbb így.

2010. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!