Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
A csaj ismerősök jó fejnek tartanak, de jóképűnek már nem. Így is lehet esélyem?
2010. aug. 11. 17:44
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Elsősorban hajjal, frizurával . Aztán magával az arccal van gond szerintem.
2010. aug. 11. 22:41
 12/24 anonim ***** válasza:

A hajhullás lehet hormonális is.


Tegyél fel egy képet, majd a csajok megmondják a véleményüket!

2010. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szerintem azt mellőzzük.
2010. aug. 12. 09:21
 14/24 anonim ***** válasza:

Menj el egy jó fodrászhoz és beszélj vele:) Vagy akár dokihiz, mert a hajhullás tényleg lehet hormonális is vagy lelki eredetű. Hátha kapsz rá valamit.

Az arcoddal pedig mondom , hogy lehet bármit kezdeni:)

L19

2010. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 09:21


Mellőzhetjük, de ha véleményt akarsz, akkor szerintem ez a legjobb módja. Itt úgysem ismer téged senki sem!

2010. aug. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Az arccal mit lehet kezdeni?
2010. aug. 14. 08:56
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát ha pl nem egyenesek a fogaid, fogszabi, akár éjszakai. Ha nem elég fehérek, fogfehérítő fogkrém. Egy szép és kedves mosoly sok lányt levesz a lábáról:)

Ha az arcbőröddel van gondod, arctonik , vagy bármi ami beválik. Próbálgass.

Ha összenő a szemöldököd, pár szálat nyugodtan kiszedhetsz, attól még nem leszel lányos.

De tényleg, ha elsősorban a frizuráddal van gondod, merj rajta nyugodtan változtattatni:)

L19

2010. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Volt tíz évvel ezelőtt fogszabályzóm. Fogaim stimmelnek. Az arcbőröm puha és szerintem emiatt fiatalabbnak nézek ki. Szemöldököm nem nő össze.

A frizura részemről nagy merészséget igényel, de idővel megoldható. Előbb-utóbb megtalálom a megfelelő sérót.

2010. aug. 15. 11:40
 19/24 A kérdező kommentje:
Elfelejtette, leírni, hogy nagy az orrom.
2011. jún. 6. 12:43
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig csak a haver szerep jutott, de már belefáradtam a lelki szemetes státuszba.

Fogadd el magad, mert anélkül más sem fog.

Gondolj Király L. Norbira. Nála csúnyább embert még nem nagyon láttam, a legtöbb nő mégis szereti. Csomó ember van akinek a testi hibája a szexepilje. A testedtől leszel önmagad! Nekem nagyok a füleim, van egy kis pocakom, 19 éves koromtól őszülök, de évek óta szinte folyamatosan párkapcsolatban vagyok. Amint elfogadod magad nagyobb lesz az önbizalmad és ezt a nők is észreveszik majd. Érettebb gondolkodású nőknél kellene próbálkoznod és nem divatguru, díszpéldányoknál. A ruhatáradat próbáld a jellemedhez igazítani, attól, hogy hullik a hajad még vágathatsz magadnak stílusos frizurát.

Mozogj egy kicsit, hogy jobb alakod legyen (nem arra gondolok, hogy legyél kigyúrt állat, csak fitt). Szerezz magadnak egy kis színt (hogy ne legyél olyan fehér, mint a bóti zsír). A csajokkal legyél kimért, ne szaladj utánuk és magadat add. Ha szépek a fogaid akkor mosolyogj sokat, mutasd ki, hogy életvidám ember vagy és benned boldog párra lelhet egy lány :)

Próbáld erőltetni egy kicsit az optimizmust és egy idő után jön majd magától!

Kitartás :)

2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!