Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más a stílusunk, lehet ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más a stílusunk, lehet ebből gond?

Figyelt kérdés

Volt már közületek valakinek ilyen kapcsolata? Én goth lány vagyok, a srácnak meg nincs stílusa, vagyis hogy olyan átlagos/elegáns.


Magam is meglepődtem hogy ez engem most nem érdekel, de mi van ha később fog? Még friss kapcsolat és tetszik az amilyen ember belül, a külsővel nem foglalkoztam eddig, csak most gondolkodtam el ezen.


Barátok is furcsán néznek ránk, bár nem mondanak semmit. Az összes barátom rocker, punk, goth, skinhead, emo, és mindenféle hasonló akad, de "átlagembereket" nem is ismerek a barátomon kívül.


Lehet hogy gond lesz ez a különbség köztünk a későbbiekben?


2011. márc. 15. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg titeket nem zavar, én nem hiszem. Talán a baráti körökbe bevonni lenne nehéz egymást.
2011. márc. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem jó ha beskatulyázod magad,vagy a barátod.

Ha meg vissza veszel a goth szemfestésből még előnyödre is válhat.

Az ilyen divat hóbortok úgyis csak pár évig tartanak a love meg lehet,hogy tovább.

2011. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Moszuke ***** válasza:
100%

sztem nem lesz gond ha értelmesek vagytok és ketté tudjátok választani a külsőt a belsőtől.. de állítólag ti ezért vagytok ilyen különcök mert nem a "külső" teszi az embert nem? vagy ez csak mifelénk volt elfogadott a rockerek, skinek, emók, gothok között? (más nemvolt csak ez a 4)

jómagam a rockerség felé húzódtam és némiképp a skinhead..:) de csak szívből.. semmi külsőség.


szaaal.. szerintem nem szabadna hogy gondot okozzon a zenei ízlés, politikai nézet, vagy egyéb nagy világi fájdalmak.

ha kijöttök egymással akkor no para... hallottam én már furább párról is:)

2011. márc. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Édes istenem, mi lesz veled, ha egyszer felnősz?
2011. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igaz hogy engem nem nagyon zavar ha valakinek más a stílusa, de őt majd később lehet zavarni fogja hogy én ilyen vagyok. Mert hát elég feltűnő vagyok, míg ő cseppet sem az és tényleg látni hogy furán néznek ránk az emberek.

Na mindegy, majd idővel kiderül úgyis. Csak azért kérdeztem hátha van valakinek hasonló sztorija.


Mellesleg már felnőttem, dolgozó nő vagyok. És nem divathülyeség nálam a goth stílus hanem így neveltek, már kisgyerekként is ilyen voltam, nekem ez a normális.

2011. márc. 15. 01:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg felnőttél volna, akkor nem írsz olyat, hogy "a srácnak meg nincs stílusa".

A leírtak alapján lehet, hogy az ismerőseid közül egyedül neki van igazi stílusa... Középiskolás tananyag, hogy a stílus maga az ember. Nem az öltözködés vagy a festés! Én szeretem az összetettebb személyiségeket, akiket nem lehet egy zenei irányzattal jellemezni.

2011. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a párod is felnőtt férfi. Gondolom, így már akkor tisztában volt azzal, hogy mások meg fognak bámulni titeket, amikor összejött veled. Szóval ezen ne aggódj feleslegesen. Ha meg mégis vége lesz a kapcsolatnak és ezzel indokolja, akkor nem kár érte, mert ha igazán szeretett volna, nem hagyna el ilyenek miatt.

A baráti köröd meg gondoljon amit akar. Ha ők elvárják, hogy fogadja el őket a társadalom, vagy legalábbis ne kezelje őket teljesen kitaszítottként (mert sokan elvárják ezekben a szubkultúrákban, ha nem is mindenki - tudom, mert bőven ismerek ilyen embereket, én "rocker" vagyok), akkor ők is fogadják el a másikat.

2011. márc. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg titeket nem zavar,addig nem gáz. :)

Nekem is több pirszingem van,a barátomnak egy sincs,ő normális stílusú..én meg nem.:D Fekete haj,pc-k,tágítók,ilyenek,és imádom. *-* ♥ Meg hát a btom is elfogad így,míg vannak egy páran akik nem(fiúk,aki bejött) -.-" és nekem is sok punk,emo stb..haverom van. :D Na a kérdésre válaszolva: Amíg titeket nem zavar,és jól kijöttök,mások véleménye se érdekeljen.:D

16L

2011. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fiú pont az egyéni stílusodban szeretet bele. :D Sose volt nálam probléma ebből. Egyáltalán nem érdekel, milyen stílusban él, ha ő így érzi jól magát,akkor nekem jó. :)
2011. márc. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!