Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár vissza a volt barátnőjéhez? Még mindig szereti?

Figyelt kérdés

Az exemmel már egy éve szakítottunk, és megtudtam hogy pár hónapja a volt barátnőjéhez jár akivel előttem voltak együtt több mint 4 évig. Egyik haverunknak azt mondta csak szex van közöttük de énszerintem szereti, akkor nem ment volna vissza hozzá. A csaj szereti még, ezt nem is titkolja.

Amúgy a szobájában voltak albumok amik tele voltak az ő képeivel, ezeket nem rakta el amíg velem volt sem. Meg végig leveleztek, smseztek ( általános dolgokról, meg felköszöntötte ünnepekkor ) mellettem is, mondjuk ez kevésbé zavart akkor,hisz velem volt.

Szerintetek még ha szex is van csak köztük szereti?


2010. aug. 10. 22:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én már szerettem volna komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat, ő meg nem, azért szakított velem.

Meg sokat veszekedtünk mert ő soskat dolgozott és alig tudtunk együtt lenni.

De ez neki így jó az exnővel, végre laza kapcsolatban lehet, biztos együtt is maradnak.

2010. aug. 14. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!