Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a nö nem szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nö nem szál le rollam, mert a férje velem csalta meg?

Figyelt kérdés
Tudom, nagy hiba volt, már rég bánom és rég vége van. Neki megbocsájtott, együtt élnek, éngem meg megprobál tönkre tenni és azt akarja, hogy más városba költözzek. Nagyon kikészit ez, és nem tudom már mit tegyek.Majdnem fél évig együtt voltam vele.Beleszerettem,és késöbb jöttem rá,hogy csak kihasznált amig a feleségével rossz volt a kapcsolata.Mintha csak az én hibám lenne az egész,a nö nem érti,hogy soha nem állt szándékomban elvenni a férjét tölle,és én száltam ki hamarább ebböl a kapcsolatbol.A nö ezt se tudja,mert a pasit nem akartam bemártani,mert nem akartam tönkre tenni a házasságukat.Fáj ez az egész,hogy ilyenbe keveredtem.Nagyon megbántam.:(
2010. aug. 10. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért nem a fasziját bántja?

Ennyire hülye nők lennének?

Nem hiszem el, ez KAMU kérdés.


Én a csaj helyébe a faszit kiheréltettem volna.


Ja, biztos gazdag a faszi... hát ez van.

2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

KAMU KÉRDÉS.


ÉS A FASZIN KI FOG BUSSZÚT ÁLLNI?


MIVEL Ő A FŐ VÉTKES A RETKES.

2010. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én előbb fognék össze a nővel a pasi ellen.
2010. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Soha nem sajnáltatom magam.Szenvedek én is eleget emiatt,elhiheted!!!
2010. aug. 10. 22:57
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyan eszközöket vet be a feleség ellened, ami zaklatásnak minősül, akkor jelentsd fel. Ha csak pletykál rólad, akkor hagyd az egészet. Neki ez nagyobb büntetés. Békélj meg magaddal, az jó, ha belátod, hogy hibáztál, legközelebb ne tégy ilyet. Majd abbahagyja a nő, tudod minden csoda három napig tart.
2010. aug. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!