Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a nö nem szál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a nö nem szál le rollam, mert a férje velem csalta meg?

Figyelt kérdés
Tudom, nagy hiba volt, már rég bánom és rég vége van. Neki megbocsájtott, együtt élnek, éngem meg megprobál tönkre tenni és azt akarja, hogy más városba költözzek. Nagyon kikészit ez, és nem tudom már mit tegyek.Majdnem fél évig együtt voltam vele.Beleszerettem,és késöbb jöttem rá,hogy csak kihasznált amig a feleségével rossz volt a kapcsolata.Mintha csak az én hibám lenne az egész,a nö nem érti,hogy soha nem állt szándékomban elvenni a férjét tölle,és én száltam ki hamarább ebböl a kapcsolatbol.A nö ezt se tudja,mert a pasit nem akartam bemártani,mert nem akartam tönkre tenni a házasságukat.Fáj ez az egész,hogy ilyenbe keveredtem.Nagyon megbántam.:(
2010. aug. 10. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Koltozz el.
2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Harrr ***** válasza:
Ha nagyon zavar jelentsd fel. Változtass telefonszámot ha ott hívogat, ha odajár hozzátok, hívj rendőrt. Attól lehet megijed, vagy ha pont balhézik amikor odaérnek, akkor bizonyítékod is van a zaklatásra.
2010. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt jogosan fúj rád a feleség,mert te voltal a gaz csábitó a szemében. Azonkivül nem tudhatod mit mesélt el neki a pasas a kettötök dolgáról.Mielött elköltöznél más városba,keresd fel a feleséget és mondj el neki mindent öszintén.Ez már nem bemártás,ne igy fogd fel,gondolom a pasi se törödött sokat azzal hogy ne te legyél a felesége elött a bünbak.
2010. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pedig bemárthatnád, ezért a kapcsolatért már nem kár.
2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Költözz el, mást nem tudsz tenni. Esetleg a rendőrséget is bevonhatod, ha ez zaklatásnak minősül. Hátha tudnak valamit csinálni a csajjal.

(rólam, tőle!)

2010. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

Igaza van a nőnek, én is ezt tenném a helyében!

Viseld a következményeket, kisasszony, edd meg amit megfőztél!

És ne sajnáltasd meg mentegesd már magad,elítélendő dolog amit műveltél, tettetek!

Fél évig nem zavart hogy ez másnak hogy esik, csak magadra gondoltál, akkor boldog voltál míg a férjével hemperegtél?

Most meg nem tetszik hogy bosszút áll?

Egy kis önző vagy, egy üres érzéketlen senki!

Költözz el a városból és keress egyedülálló embert magadnak és ne családokat tégy tönkre! ÉS imádkozz hogy a híred ne érjen utól!!!!

2010. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Verd meg maszkban. Vigyázz a DNS-sel, nehogy hagyj valamilyen nyomot.
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A szeretőn kevés múlik, ha hibáztatni kell valakit, arra ott van a férfi.
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

He-he. Költözz el. Hiába jelented fel szerintem, mert kiakadt rád, ami egy bizonyos szemszögből érthető is. Esetleg beszélj a pasival, h állítsa le az asszonyt, de gondolom ő most fülét-farkát behúzva csendben marad inkbb.

Off: bocsi, de engem nagyon zavar ez az "éngem, tölle, rollam", ilyen szavak nincsenek.

2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 21. helyesírási hibánál abbahagytam a számolást, nem bírom.
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!