Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm vegán és elvárja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm vegán és elvárja hogy én is az legyek. Minden vegán (lány) ilyen?

Figyelt kérdés

Nem az a térítgetős fajta egyébként... előtte nem volt ilyen, de miután összeköltöztünk, kijelentette h nem tarthatok húst a hűtőben és a lakásba se, ha meglátja h vmi nem vegán azonnal kidobja. Egyébként finomakat főz, de néha rettenetesen hiányzik h húst egyek. Eddig étterembe jártam heti kétszer de most bezártak az éttermek, rendelni meg nem rendelhetek..

Van olyan pár ahol az egyikük vegán aki kompromisszumra jutott ilyen kérdésben? Esetleg ötletek?


2020. nov. 10. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%

A vegánság a fanatizmusról szól. Az a mozgatórugója az egész mozgalomnak, hogy mindenki titkon reméli, hogy valahogy megváltoztathatják a világot abba az irányba, amit éppen jónak tartanak.

A vegetáriánus étkezés szól az étkezésről. A vegánság nem diéta, hanem mozgalom, ami manipulációra, térítésre épül és a növényi étrend csak egy velejárója, tehát nem is lehet térítés nélkül csinálni, mert akkor nem állsz ki az állatok jogaiért, tehát már nem is vagy vegán. Plusz ki kell állnod a melegek, genderfluidok és a nyolcadik nem jogaiért is, mert ők is el vannak nyomva és nincsenek normálisnak titulálva. Szóval a veganizmus a liberalizmus legszélsőségesebb formája.

2020. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. Én költöztem hozzá igen. Fizetem a lakbér meg az összes költség felét persze meg ilyenek. Én is azt mondtam h ha ennyire nem képes kompromisszumra akkor elköltözök, csak most olyan helyzetben vagyok h nagyon nem jönne jól pénzügyileg ha egyedül kéne fizetnem a lakbért. Meg hát jobban is szeretem annál minthogy ilyen miatt szakítsunk. Ő is szeret, csak valahogy az utóbbi időben lett ilyen fanatikus. De csak ebben a témában. Volt olyan barátnőm aki a WC deszka témában volt ilyen vagy kényszeres takarítómániás volt szóval nem hagyhattam elől semmilyen cuccomat, mindent a szekrénybe kellett raknom. De ezeket valahogy jobban viseltem.

Most őszintén, valaki szerint megéri ilyen miatt szakítani?

Mármint, nyilván nem fogok mert szeretem, de akkor is, úgy tűnik ez az egyetlen megoldás v h elfogadom h ez van és kész. Ha sok ember kibírja hús nélkül miért ne bírnám ki én is.

2020. nov. 10. 18:11
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
Itt nem a szakitas okan van a hangsuly. Ha szeretne, tok mindegy mit ennel, meg venne is neked a kedvencedbol. En sem birom ahogy a pasim eszi a csirkeszarnyat, de hetente megsutok neki 2 kg-t, mert SZERETEM, pedig nekem nincs hozza gusztusom. A szeretet nem arrol szol, hogy EZT CSINALOD VAGY MEGBUNTETLEK. Itt nalatok arrol van szo, hogy inkabb megalazkodsz, ahelyett, hogy kiallnal magadert. De majd evek mulva mikor mar elegge fajni fog, rajossz. :(
2020. nov. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg bízhatsz benne, hogy majd ez a vegán-mánia is elmúlik nála egyszer.
2020. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat. Mostnatól heti egyszer rendelek húsos kaját, és megeszem, legfeljebb nem őelőtte. Én úgy gondolom ez egy megfelelő kompromisszum. Ha ez se tetszik neki, akkor tényleg nem szeret, hogy akkor mi lesz, azt mondjuk nemtom.
2020. nov. 10. 18:19
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A férjem vegán de sose akart meggyőzni, hogy én is az legyek. Mondtam is neki, hogy én sose leszek és én nem fogom csesztetni és tőle is ezt várom. Pont.
2020. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy psycho nőci is aki a macskáját akarta vegánná tenni. Zseniális ötlet...
2020. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, nehogy már titokban egyél, ennyire tényleg nem lehetsz papucs!!! Megsúgom, ha ennyire lemész lábtörlőbe, semmibe fog venni és bele fog zúgni valami határozott és önbizalomteli macsóba, aki kétpofára zabálja a húst.

Aki ennyire nem tud kiállni saját magáért, azt mások se tisztelik.

Neki lehet akkora lelkiismereti kérdés a hús elkészítése, hogy nem várhatod el tőle, hogy ilyet főzzön, de hogy egy sarkot se kapsz a hűtőben...

2020. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem tök normális vagy, el sem várod, hogy csinálja neked a húst. Sajnos már ez nagy szó.
2020. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé egy elcseszett helyzet.
2020. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!