Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek a barátommal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek a barátommal és a haverjaival a velencei tóra vagy ne?

Figyelt kérdés

nem tudom ilyen körülmények között hogyan tudnám magam jól érezni, menjek e.

ugyanis az a helyzet, hogy mindig rá van a párom izgulva a haverjai nőinek óriás melleire, és ha velük találkozunk utána este mindig a semmi! cicimmel foglalkozik de nagyon.

mindig a csajokat körülugrálja, amiből a párjuk nem lát semmit a csajok meg örülnek, büszkék magukra.

2 napra mennénk

beszéltem már a párommal ő annyit mond baráthoz illően viselkedik, nem flörtöl és köszöni a rossz kedvemből nem kér.(ami érthető)

és ha nem megyek inkább (ez lenne az első nyaralásunk 1 éve járunk)mit mondjak a szüleinek, tesójának ha kérdezik miért nem mentem(mindenki tudja, hogy nem dolgozok, ráérnék)

szóval menjek, vagy ne?


2010. aug. 10. 11:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A pasid más bulák mellére izgul és látványosan flörtöl velük? áhh komolytalan ez az egész kapcsolat. én a helyedben nem mennék és ezt a kis tetűt is kidobnám. hadd töcskölje a többi ribancot te meg nőj fel.
2010. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

nem látványosan flörtöl

pl olyat csinál, ha el kell menni mellettük, direkt szorosan megy el

meg minden szavukra reagál (nincs amit kihagyna)

az nem látványos flört sajnos

amolyan ártatlannak mondható

és hűséges típus (azt hiszem)

csak én nem tudom hogy érezzem így jól magam vele

HA! megyek

meg most vagyunk túl amúgy is egy majdnem szakításon pont ez miatt! most van kibékültünk végre szakasz

de jön a velencei hétvége.....

2010. aug. 10. 13:05
 23/26 anonim ***** válasza:
jaj az én volt barátnőm sem tudott sekivel sem barátkozni aki szerinte szebb volt nála. és szerinte kb mindenki ilyen. nagyon gáz ez a viselkedés, próbálj meg egy kicsit toleránsabb lenni és szocializálódj.
2010. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

erről van szó. ezt nem tudom hogy csináljam!!!

vagy inkább ne menjek e esetleg.

nehéz olyannal beszélgetni, aki röhög a markában, hogy bejövök a pasidnak.

2010. aug. 10. 13:27
 25/26 anonim ***** válasza:
két lehetséges út van, ami közül választanék. az egyik az, hogy elfogadod magad olyannak, amilyen vagy és azt is, hogy a párod ilyen és kész. a másik pedig az, hogy elhagyod, mert nem tudsz egy ilyen férfi mellett "Érvényesülni", boldog felszabadult lenni. ezt neked kell eldönteni magadban. nekem mindig vége lett az olyan kapcsolataimnak, ahol a pasi ilyen nyiltan bámult csajokat, amelyik a nagy mellűekre bukott, stb . mert én nem voltam önmagam mellette, nem tudtam magam jól érezni. ez felfogás kérdése. én nem tudtam ezt magamban letisztázni, így inkább olyan pasit kerestem, akit hidegen hagy ez a dolog és max ránéz egy nőre, de nem flörtöl, nem bámul. még a barátait sem. szerencsére találtam ilyet :) úgyhogy ezt magadban kell letiztázni. mert ha valóban ilyen és ilyen is volt, akkor ilyen is marad. ezt vagy eltudod fogadni, vagy szakítani kell és keresni olyan pasit, aki nem ilyen. aki mellett önbizalmad lehet, aki mellett igazi nőnek érezheted magad. mert úgy érzem, most abszolút nem érzed magad egy igazi nőnek. ilyen pasik mellett nem csoda. de persze, ez attól függ, milyen a nő. elfogadja a helyzetet vagy továbblép. én továbbléptem, boldogabb elégedettebb lettem. neked is ezt kell elsősorban eldönteni!
2010. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a segítséged!

tényleg magamban kell eldöntenem

és már ugye 1 éve ez megy, hogy mellette (csak ő mellette)nincs önbizalmam

lehet kihagyom velencét!!!

2010. aug. 10. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!