Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek a barátommal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek a barátommal és a haverjaival a velencei tóra vagy ne?

Figyelt kérdés

nem tudom ilyen körülmények között hogyan tudnám magam jól érezni, menjek e.

ugyanis az a helyzet, hogy mindig rá van a párom izgulva a haverjai nőinek óriás melleire, és ha velük találkozunk utána este mindig a semmi! cicimmel foglalkozik de nagyon.

mindig a csajokat körülugrálja, amiből a párjuk nem lát semmit a csajok meg örülnek, büszkék magukra.

2 napra mennénk

beszéltem már a párommal ő annyit mond baráthoz illően viselkedik, nem flörtöl és köszöni a rossz kedvemből nem kér.(ami érthető)

és ha nem megyek inkább (ez lenne az első nyaralásunk 1 éve járunk)mit mondjak a szüleinek, tesójának ha kérdezik miért nem mentem(mindenki tudja, hogy nem dolgozok, ráérnék)

szóval menjek, vagy ne?


2010. aug. 10. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Menj.
2010. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem hagynám, hogy mellettem a barátainak a csajainak a melleire izguljon.( Talán szüneteltetném is a kapcsolatot egy időre, míg eldönti mi a fontosabb.)

Igazság szerint, ha lemész nem hiszem, hogy jól fogod magad érezni, már azért sem, mert a pasid továbbra is a cicikkel lesz elfoglalva, és nem veled.

2010. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj.
2010. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
De te foglalkozhatsz a párod haverjainak orbitális méretű péniszével. Csak hogy érezze a törődést.
2010. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 nielindi ***** válasza:

veled van, téged szeret ugy ahogy vagy. minden pasi megnézi a nagy melleket. ez ellen nem tudsz csinálni semmit. nem kell féltékenykedni minden csajra, akinek nagyobb a melle, vagy jobb a segge.

menj el, érezzétek jol magatokat, és ne hisztizz ilyeneken!

2010. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

nem tudom "nem hagyni" hogy ne a cicikkel foglalkozzon, mert neki ez ösztönösen jön, nem tudatosan

és az is, hogy kedves velük

röhög azon is, ami nem is poén, csakhogy a csaj ne égjen be

csak azért is gondolkodom, mert ha besértődnék onnan nem tudok csak úgy hazamenni

és nem hisztizhetek 2 napot ugye

szóval ha megyek, mivel tudnám magam jól érezni, nevetős csaj lenni, miközben a párom a csaj melleit bambulja

mert ha összevesznénk tuti!!! az én hibám lenne

2010. aug. 10. 11:23
 7/26 anonim ***** válasza:

Melletted van,nyílván azért van veled,mert imád és tetszel neki úgy,ahogy vagy :)))

Minden pasi megnézi a nagy melleket,mert hát valljuk be,elég szembetűnőek :D

Szerintem menj el,és ha nem viselkedik veled,akkor te a haverjaival legyél el :):D

2010. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
*foglalkozik
2010. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
én mennék, de a szabályokat megbeszélném vele. oké, bámulja a melleket, de azért ne viselkedjen úgy, mint egy kihézett állat. ne essen ki a szeme, ne flörtöljön, stb. mert ez neked nem esik jól. és különben is. mi nők nem szeretjük, ha más nőket bámul a pasink, aki épp ott áll mellettünk. ez szerintem minden nőnek rosszul esik, kicsit olyan megalázó. de nyugodj meg, téged szeret, veled van, és biztosan a te melleidet szereti a világon a legjobban. úgyhogy menj nyugodtan vele. max ha nem viselkedik, akkor vonulj vele férje és mondd meg neki, vagy egyszerűen olyankor éreztesd vele úgy, hogy a haverjaival jópofizol és nagyon jól érzed magad. legyél sexi, még ha kisebb melled is van, akkor is tudsz az lenni. jó nyaralást!
2010. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

o en szakitanek,milyen az h a sajat baratom mas cicieire izguljon meg stb,TE szamara az egyeduli kene legyel

en szakitanak,mert ahogy te mondod bant teged ez a dolog,meg minek annyit stresszelni magad,az mega z egeszsegra is kihat!!

2010. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!