Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek a barátommal és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek a barátommal és a haverjaival a velencei tóra vagy ne?

Figyelt kérdés

nem tudom ilyen körülmények között hogyan tudnám magam jól érezni, menjek e.

ugyanis az a helyzet, hogy mindig rá van a párom izgulva a haverjai nőinek óriás melleire, és ha velük találkozunk utána este mindig a semmi! cicimmel foglalkozik de nagyon.

mindig a csajokat körülugrálja, amiből a párjuk nem lát semmit a csajok meg örülnek, büszkék magukra.

2 napra mennénk

beszéltem már a párommal ő annyit mond baráthoz illően viselkedik, nem flörtöl és köszöni a rossz kedvemből nem kér.(ami érthető)

és ha nem megyek inkább (ez lenne az első nyaralásunk 1 éve járunk)mit mondjak a szüleinek, tesójának ha kérdezik miért nem mentem(mindenki tudja, hogy nem dolgozok, ráérnék)

szóval menjek, vagy ne?


2010. aug. 10. 11:16
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

jó lenne ha nem csak az ő haverjaival mennénk, hanem lenne ott valami bnőm, akivel ellehetek

így meg mindig a párom nyakán lógnék, mert hát "nagycsöcsökkel" nem tudok barátkozni

de bnőm sincs.

így meg nem tudok magamnak "menekülő" útvonalat, hogy szórakozzak, nevessek, jól érezzem magam, tehát csak a páromra számíthatnék ebben, akit viszont minden más csaj szórakoztat

a haverjai meg egyik sem néz rám, mint nőre, mondhatni észre sem vesznek

tehát visszavágni nem tudok

2010. aug. 10. 11:30
 12/26 anonim ***** válasza:
Neked valami komoly mellfóbiád van angyalom. Kizártnak tartom, hogy nem tudsz más lányokkal szót érteni csak azért, mert nagyok a mellei.
2010. aug. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

ja és "jól" viselkedik, nem flörtöl a párom

sajnos minden bók, minden elismerés a csajoknak ösztönösen jön belőle, nem tudatosan

így őt nem tudom hibáztatni

fel akartam már töltetni szilikonnal, de nem engedi(féltékeny típus)

2010. aug. 10. 11:33
 14/26 A kérdező kommentje:
és igen ilyen helyzetek miatt gondolkodom a szakításon, annak ellenére, hogy szeretjük egymást, de tényleg alig bírom idegileg. lehet kisebbségi komlexusom van, de érdekes, eddig egyetlenegy exbarátom mellett nem éreztem ezt!
2010. aug. 10. 11:34
 15/26 A kérdező kommentje:

olyan nagymellűekkel nem tudok szót érteni, akiknek a párom épp a nyalizik!!!

amúgy semmi bajom a nagymellű nőkkel!!!!

2010. aug. 10. 11:37
 16/26 anonim ***** válasza:
sajnos ez a kissebsegi erzet egy ido utan neked szornyu rossz lesz,es szerintem ne hallgass a baratodra,legyel most az egyszer picit onzo,tedd azt ami neked jo(a szilikomos dologra gondoltam),es utana ez a kisebbseg erzted is elmulna
2010. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Jujj ez egy kicsit durva! Na de azért kedves kommentelők itt azért már nehogy a csajszi legyen a hibás, mert a bamba pasija foglalt Nők (ráadásul haveri körben!!) csöcseit bambulja! Ez olyan primitiv a pasid részéről!! Én amúgy azért nem mennék, mert helyette égnék be. Mit gondolhatnak Róla a haverjai? Tiszta gáz.. Azért egy utolsó próbát megérne, nem? Higgadtan végigbulizod a 2 napot, és figyelmesen nézelődsz, hogy hogyan viselkedik a pasid, és ha megteszi ugyanezt, otthon 2 kur*a nagy pofon kíséretében elküldöd a nagy csöcsű Nénikéjéhez! (boccs)
2010. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van. én is ezt tenném. nehogy már más nőket bámuljon meg flörtölön. ott vagyok én neki. ha nem tetszik a mellem, akkor tovább lehet menni.k az ilyen pasikat mindig lapátra tettem.
2010. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

akkor legyen ez egy tesztút?

csak olyan indokkal, hogy bámulja a csöcsöket, meg a gazdájukkal jópofizik dobtak már ki valakit?

valahogy olyan ártatlannak néz ki az egészben a párom és meg tönkremegyek ettől a naív izgulásaitól

2010. aug. 10. 12:19
 20/26 A kérdező kommentje:
*és helyett én
2010. aug. 10. 12:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!