Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam a tudtára?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom elég jól elvagyunk egy osztályba járunk. Csak én nekem ő megtetszett és most nem tudom hogyan is mutassam ki neki. Vagy csak hívjam el randira?

De félek egy kicsit ha elutasítana, nehogy megszakadjon a barátság.


2010. aug. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám, én maradtam/maradok a barátságnál. neked is ezt javaslom. nehéz, de valószínűleg így jobb lesz
2010. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat vagytok együtt, akkor kialakulhatott valamely szinten vonzódás hozzá, de ez csak ideiglenes helyzet, majd el fog múlni, nem érdemes feldúlni egy jó barátságot, egy futó kalandért.
2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen a barátság fontos de nem futó kalandra vágyom, na meg aztán ezen az oldalon is olvastam hogy elszalasztotta a helyzetet és a lánynak is tetszett, ezért kérdtem hogy hogyan próbáljam meg.
2010. aug. 9. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ha ő is vonzódik hozzád, és így gondolja, akkor előbb utóbb úgy is összehoz titeket a Sors. Nem tudom, de mostanában nagyon sok ilyen sorsszerű dolog történik velem. De ha olyan jó barátok vagytok, akkor meg is tudjátok beszélni. Én már voltam ilyen helyzetben, és utána minden ment a megszokott módon, nem rontotta el. Csak két értelmes ember kell hozzá és nincs belőle "örihari". De ha összejöttök, és szétmentek idő után, akkor vége a barátságnak is. Max egy jó idő elteltével lehet valami.

2010. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is épp így voltam. csak én lány vagyok. nagyon nagyon jó barátok voltunk már egy jó ideje. aztán én beszerettem. figyeltem a jeleket és úgy vettem észre h ő is érez vmit irántam ezért elmondtam neki. nem történt semmi világmegváltó dolog, csak épp megbeszéltük h maradunk a barátságnál. utána egy pár hétig nekem szar volt de ő mindent megtett h minden úgy legyen mint azelőtt és jó is lett.
2010. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!