Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam a barátom tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam a barátom tudtára, hogy előttem nem kell szégyelnie a házukat?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja járok a barátommal. Ő majdnem minden nap nálunk van, már ismeri a családomat is. Én viszont még nem voltam nála. Kicsi házuk van a miénkhez képest, közös szobája van az öccsével, és nem lehet elkülönülni a szülőktől sem, mert a szobájukon át tudnak csak eljutni a szobájukba a szülők. Elvileg ezért nem visz haza. A barátom azt mondta, h eddig még csak 1 ember volt náluk a rokonokon kívül, az is a gyerekkora óta legjobb barátja, és ő is csak egyszer. Tudtára szeretném hozni a barátomnak, hogy engem nem zavar, h ilyen a házuk, csak meg szeretném ismerni a szüleit, és azért mégiscsak érdekel, h milyen körülmények közt él... ha látnám a szobáját, akkor könnyebb lenne karácsonyra is ajándékot venni neki. A barátom anyukája (a barátomon keresztül, mert én még nem ismerem őt) elhívott karácsonyra a barátom nagyszüleihez családi vendégségbe...itt megismerhetem a családot, de félek, mert még nem ismerek senkit sem, és rossz lesz hirtelen belecsöppenni a tömegbe. Meg hát az mégsem ugyanaz, ha a nagyszüleihez megyek,nem pedig hozzájuk...

18/L


2010. nov. 27. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs külön szobája, akkor még sokszor találkozhatsz a szüleivel, főleg, ha rosszkor érnek haza. Lehet, hogy ezt nem szeretné a barátod.

Amúgy ha tényleg megbízik benned, és megkéred, hogy menjetek fel hozzájuk, fel fog vinni. Indokold meg, hogy a szüleit szeretnéd megismerni. Tök egyértelmű. 3 hónap után már nem gond az ilyen szerintem.

2010. nov. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!