Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatom(300km) van 3hónapja..2hetente találkozunk, ilyenkor nálam alszik a srác 3-4 napot..Eddig jól ment minden, de most az a baj h én eljárogatok esténként barátokkal erre-arra..falun lakom, szóval ez annyit jelent h beszélgetünk, esetleg főzünk egymásnál.. Hétvégén barátnőmnél volt egy ilyen kis összejövetel, mondhatni ottalvósbuli ahol fiúk is voltak,de részben barátnőikkel(hozzáteszem h bnőm anyukájával főztünk)ahonnan reggel fél8ra értem haza..ezen a barátom kiakadt, pedig ő is eljárogat, pl most a Balatonon voltak 4napig haverokkal, és hát ott is vannak ilyenek (gondolom). Most az van h bárhová elmehetek de csak éjfélig... Elhiszem h félt, meg talán igaza is van...de egyszerűen nem tudom lemondani a barátokat, hisz utoljára vagyok velük a nyáron...így ő azt hiszi nem szeretem igazán, h ennyit nem teszek meg érte h lemondom őket.... Lehet nem vagyok még elég érett egy olyan kapcsolatra amire ő vágyik..?!

Én 14/L Ő 17/F


2010. aug. 9. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem van igazam...mindig is nekem volt..és mindig is nekem lesz....
2010. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon féltékeny.. amit nehéz kontrollálni. Viszont az írásodból kiindulva sokkal értelmesebb vagy, mint a mai 14 évesek nagyja. De az tény, hogy semmi rossz nincs abban, hogy barátokkal vagy. Ennyire nem kéne féltékenynek lenni, akkor sem, ha ő már 17...
2010. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy nagyon félt... mi is távkapcsolatban vagyunk, de ilyen problémák nincsenek. Szerintem a fontosabbakat ne mond le, érthető, hogy a barátok is sokat jelentenek. Max ne nagyon újságold neki. Nálunk is van ilyen téma... "inkább ne is halljam, mert nem tudnék aludni, túlságosan féltenélek" stb stb...
2010. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

de miért kell éjjel, nappal nem tudsz velük lenni eleget? velünk is ugyanez van barátnömmel, de már nem megyen sehova


18/F

2010. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy ő nem érett még egy kapcsolatra. Az ugyanis nem azt jelenti hogy kisajátítom a másikat. Hanem többek között arra épül, hogy megbízunk egymásban. Miért nem tud bízni benned hogy nem csalnád meg? Ennyire gyengének, befolyásolhatónak tart? Hogy az első ajánlatra biztos mással lennél? Ne haragudj, ez elég megalázó a számodra.
2010. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg neki van abban igaza, hogy ha már távkapcsiban vagytok és két hetente csak pár napot lehettek együtt, akkor próbáld meg úgy intézni, hogy azt a kis időt vele töltsed el, a barátaidra meg jut idő bőven utána is ha ő már hazautazott.
2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Sztem valamit félreértettél..amikor itt van, persze minden percet vele töltök.. barátokkal akkor megyek el, ha nincs épp itt..
2010. aug. 9. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem a kérdést, ha nem vagytok együtt miért ne csinálhatnátok bármit ami jól esik persze a megcsalást kivéve, így viszont nem értem a viselkedését, ezek szerint nem bízik benned annyira mint kellene és fél hogy elcsábulsz. Persze egy kis féltékenység még egészséges, de ez hogy megmondja meddig maradhatsz ki egy kicsit gyerekes, szerintem.
2010. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!