Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátnőm megharagudott rám, mert nem vártam délután msn-en. De hát minden délután tanul, csak este szoktunk beszélni én meg úgy gondoltam, hogy addig elmegyek a nagymamámhoz. Most meg haza jövök és duzzog, mert nem vártam délután. Most mit lehet csinálni? Hagyjam rá?
2011. szept. 14. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nugodjon le, mert nincs az a pasi, aki az ilyen debil hisztit sokáig tűri..
2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*nyugodjon
2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krvua ***** válasza:
hagyjad nőből van. joga van bármin ok nélkül feldühödni.
2011. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mindig a nőnek van igaza, téma lezárva.

24/F

2011. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaguar, nem vagy te egy kicsit papucs?
2011. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak egy nagyon icipicit.
2011. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezzel ne foglalkozz, majd kinovi a hisztijeit. Mondd meg neki, ha nem tetszik neki, hogy hagytad ot tanulni, es elmentel a nagymamadhoz, akkor szedjen valami dilibogyot. :)

vagy sertodj meg te is, amiert minden delutan tanul, es nem veled foglalkozik. biztos nezne egy nagyot.

2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mond meg neki h : idefigyelj kisanyám!mifelénk a pali hordja a nadrágot ugyh te nekem ne osztogasd az észt mert a végén neked nem lesz picinyem!inkább foglalkozz azzal hogy amikor én fütyülök te akkor menstruálsz!világos?mert ha nem ököllel teszem világossá köcsög! xD
2011. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha nem beszéltétek meg előre, hogy délután msn-ezni fogtok, neked van igazad.
2011. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk is a pasi hordja a nadrágot, csak én mondom meg melyiket... :D
2011. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!