Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akar változtatni. Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar változtatni. Eddig miért voltam neki így jó?

Figyelt kérdés

Metálos csaj vagyok, több éve bakanycsban, fűzőben, hosszú szoknyákban járok, metált hallgatok. Pár hónappal ez előtt összejöttem egy sráccal. Ő az első olyan barátom aki nem rocker, de gondoltam, miért ne próbálnánk meg együtt, mert helyesm meg intelligensnek tűnt, elhalmozott bókokkal.

Mostanság viszont azt veszem észre hogy át akar nevelni. Megjegyzéseket tesz hogy olyan nőietlen, hogy csipkést meg fűzőt hordok... elég nonszensz. Átlagos, plázacica csinibabákat mutogat nekem, hogy milyen jó rajta ez meg ez a cucc. Legutóbb eltűnt egy csomó zene a gépemről, és erős a gyanúm hogy ő szedte le.


Miért akar átnevelni? Ha a kapcsolat elején már látta, hogy ilyen vagyok, most hirtelen miért baj neki? Mégis hogyan gondolja, hogy most az ő kedvéért más ember leszek, hirtelen megutálom azt amit már tíz éve szeretek?

Mit csináljak?


25/L


2010. aug. 9. 17:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne változz meg senki miatt!Az a lényeg,hogy jólérezd magad a bőrödben,és akinek nem tetszik a stílusod,de jár veled,az valószínűleg nem szeret téged!Az ilyen nem is igazi férfi,aki megakar változtatni,ennyire látványosan!Hagyd ott a p-ba!23N
2010. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
fúúj még rajzotok is metálosok... ejjj, háború lesz itt, és nem mi fogunk veszteni!
2010. aug. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy fűző sokkal nőiesebb és ízlésesebb mint amilyen ruhákat magukra aggatnak a plázacicák. most a barátod azt várja el tőled hogy te is ugyan olyan közönséges legyél? szerintem beszéld ezt meg vele, de hogyha nem tud így elfogadni akkor előbb utóbb még nagyobb problémák lesznek. akik úgy gondolják, hogy egy család azért nem működik, mert az egyik fél (vagy a pár) kinézete elüt az adott társadalmi normától, az nagyon nagyon nagyon el van tévedve. egy kapcsolat akkor működőképes, ha a két ember elfogadja egymást és erre később lehet építeni. az hogy az emberek mit gondolnak, meg nem fontos. általában csak irigyek:)
2010. aug. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

ha a barátod ennyire odavan a plázacicás szarokért, akkor miért nem egy plázacicát választott helyetted? meg mi az, hogy leszól a dolgaidért? magam se vagyok metálos, meg rocker, de szerintem a fűző abszolút nőies dolog, sőt! kiemeli a női test formáját. (bár nagyon szorosra kötni se jó) meg a csipkés cuccok! mi az, hogy ezek nem nőiesek? miért, ő ilyeneket csak férfiakon lát?

ne változtass magadon. ha szeret, így kell hogy szeressen téged, ahogy vagy.

az első válaszolónak meg azt mondanám, hogy túlzottan védi a saját kis világát, mindenkire agresszívan támad aki másképp látja a dolgokat, emellett kissé felsőbbrendűnek gondolja magát a többieknél. lehet hogy 17 évesen tökre érett vagy, de elárulom neked, egy igazán érett ember biztosan nem gondolkodik így, ahogy te.

2010. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy annak szeressen amilyen vagy ne annak amilyen lehetnél !
2010. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ne lehet hogy valameik haverja leszolt?
2010. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Decoy ***** válasza:
100%

a barátod hülye...

én sem szólok bele hogyan öltözik a barátnőm és mi a ráknak akar egy plázacicát?? kell az a halálnak!!! Légy önmagad ne változz meg jó vagy úgyis.

NEM A RUHA TESZI AZ EMBERT!!!

am Ozzy Osbourne-nak is van családja kicsit furcsa de van és szeretik egymást pedig ő is eléggé furcsa egy hapi:D

2010. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
95%
Mikor összejöttem a párommal néha elengedett egy két hangos fingot. Azért ettől még szeretem, de zavar. Nem mondtam neki, mert most mit tegyek ez van. Már 4 éve együtt vagyunk és náluk otthon szinte licitálás folyik (a szüleivel) hogy ki tud hangosabbat. Eszméletlen zavar, de most már hogy mondjam meg neki?! Azt fogja mondani, hogy eddig így is jó voltam...Azt kívánom bárcsak az elején elmondtam volna neki.
2010. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem védem az elsőt, de 25 évesen már benőhetne a fejed lágya, mint ilyen ruhákat hordasz. Azért hordasz ilyeneket, mert nem látod, hogy milyen szép lennél egy normális ruhában és a párod látja ezt. Azért szeretné, hogy te is levedd a bakancsot, mert szeretne mutogatni mindenkinek, de egy 25 éves bakancsos lány,aki nem találta még meg a saját stílusát és életét, nem az a családalapítós típus. Így nem is valószínű, hogy lesz majd férjed, vagy komolya kapcsolatod.

egy volt punkos lány)

2010. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
de most őszintén? mi az, hogy normális ruha?! a normális ruha az, amikor kivan mosva, szép tiszta, nem büdös, és nem szakadt. Ez a normális ruha. És azért gyártanak hosszú fekete szoknyákat, hozzá fűzőt, és bakancsot, hogy viseljék az emberek.
2010. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!