Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg akar változtatni. Eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar változtatni. Eddig miért voltam neki így jó?

Figyelt kérdés

Metálos csaj vagyok, több éve bakanycsban, fűzőben, hosszú szoknyákban járok, metált hallgatok. Pár hónappal ez előtt összejöttem egy sráccal. Ő az első olyan barátom aki nem rocker, de gondoltam, miért ne próbálnánk meg együtt, mert helyesm meg intelligensnek tűnt, elhalmozott bókokkal.

Mostanság viszont azt veszem észre hogy át akar nevelni. Megjegyzéseket tesz hogy olyan nőietlen, hogy csipkést meg fűzőt hordok... elég nonszensz. Átlagos, plázacica csinibabákat mutogat nekem, hogy milyen jó rajta ez meg ez a cucc. Legutóbb eltűnt egy csomó zene a gépemről, és erős a gyanúm hogy ő szedte le.


Miért akar átnevelni? Ha a kapcsolat elején már látta, hogy ilyen vagyok, most hirtelen miért baj neki? Mégis hogyan gondolja, hogy most az ő kedvéért más ember leszek, hirtelen megutálom azt amit már tíz éve szeretek?

Mit csináljak?


25/L


2010. aug. 9. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%

mert már felnőtt vagy, viselkedj is úgy!!!


nődd már ki ezt a metálos szart..

2010. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Arra nincs sok esély :D De ezt a kapcsolat elején is tudta.


Nehogy már én legyek a hülye, mert a pasim azt hiszi hogy egy másik nővel él együtt...

2010. aug. 9. 17:56
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

Az elsőnek: Miért a sz@r diszkó meg rap az olyan felnőttes?! Sztem ne dumálj bele, hogy ki mit hallgasson.

Kérdésre: Ne hagyd magad átnevelni. Említsd neki a gépes dolgot, és ha nem megy a dolog, akkor szerintem kár lenne erőltetni.

2010. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Elsőnek: miért hiszed azt, hogy nem felnőtt, csak azért, mert nem olyan cuccokat hord, mint pl te?!

Akkor minden felnőtt embernek ugyanúgy kéne kinéznie?

Attól színes a világ, hogy mindenki mást hord és van egyénisége.

Kérdezőnek: szerintem ne változz meg, csak azért mert neki a plázacicás cuccok jönnek be, ha te így jól érzed magad.

Inkább felejtsd el a pasit és keress egy olyat, aki így szeret téged.

2010. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Most függetlenül attól, hogy mi az amit változtatni kíván rajtad. Így ismert meg, szeretett beléd, fogadjon el továbbra is így. Senki nem nevelhető át, változtatható meg már ennyi évesen, ha azt ő maga nem akarja.

Én meg abba, hogy hogyan öltözködsz, nem szólok bele, bár ennyi évesen már kicsit fura is tud lenni. Zenébe meg végképp azt hallgatsz, amit te akarsz.

Beszélgess el vele erről az egészről, de nyugodtan, meghallgatva egymást. Kérdezd meg miért akar megváltoztatni, mert te ezt érzed? Még határozott bizonyítékod nincs, a gépedről eltünt zenékkel ne támadj rá.

2010. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok! Istenem nőjjetek már fel, 17 vagyok de mindenkinél érettebb állítom! Imádom ha egy 22 év fölöttiek így néznek ki, nekik sose lesz rendes csaláld, stb. Elég gyerekesek, de nem csak a metálosok, hanem a rapperek is...
2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%
De te most őszintén honnan veszed, hogy nekik nem lesz rendes családjuk!? Hadd döntsék már ők el, hogy milyen cuccokat akarnak hordani, miért lenne ez gyerekes? Inkább az a gyerekes, hogy nem vagy képes elfogadni mások stílusát. :S
2010. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Őszintén nem k.urva mindegy neked hogy nekem milyen ruhák tetszenek?

Abból se lessz párkapcsolati problém hogy egyikünk a piros másikunk meg a zöld sapkákat szereti.

Azt hittem az emberek nem ilyen felszinesek, de ezek szerint jobban járok ha maradok a 'saját fajtámnál'. És igenis lesznek gyerekek, csomó ismerősönkek már vannak gyerekei, és ugyanúgy szeretik az Iron Maident mint előtte.

2010. aug. 9. 18:14
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ne változz semmiféleképp.Ha Neked így jó , akkor miért ne?És sztem üljetek le és beszéljétek meg a dolgot.Mond meg neki, hogy te nem akarsz változni. Kérdezd meg tőle, hogy ő miért akarja, hogy változz?

Egyáltalán ki miatt akarja ,hogy megváltozz külsőleg?A haverjai?mert ciki vag ymi? Amikor összejöttetek azt gondolta, hogy egy idő után majd úgy változtat meg téged ahogy ő fütyül?

Senki kedvéért nem változnék meg.

18L

2010. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
hát sztm uyg godnotla hogy majd megváltozol ha vele vagy, ő társaságába jáérsz majd és emglátod hogy enm muszáj igy kinézned és rájött , hogy komoly kapcsolatot akar de ugy szeretné ha nem nagyon tünnél ki az emberek közül a stilusoddal és ezért azt akarná,hogy jobb legyél neki amuyg meg énse nagyon láttam még olyan normális anyukát aki pl csipkét hord hosszu fekete soknyát stb.. annak milyen lesz majd a gyereke?
2010. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!