Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megismerkedtem.Elején leszögeztem hogy én nem akarok semmit tőle...ezt ő fel is fogta...az ok egyszerü, én 20F vagyok ő pedig 13L. Barátkozunk már mióta...msn-en mindig rám ír és mostanában nagyon találkozni akar velem, és elhangzott a szájából hogy Hiányzok neki...

Jól kijövünk egymással, de a kora és az érettlensége miatt én nem kezdeményeztem semmit...

Várjam meg míg komolyabban lépni akar és akkor mondjam meg neki hogy nekem ez nem pálya?

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Köszönöm a segítséget.

20F


2010. aug. 9. 12:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

utolsó: Nem én akartam vele összeismerkedni..véletlen müve......msn-re is ő vett fel...te nem is akarod megérteni azt amit leírok...hogy nem tudok fogalmazni? Próbálj meg egy ilyen bonyolult szituációban logikusan gondolkodni és azt még le is írni...nem vagyok költő sem író hogy ide jól leírjam a saját bonyolult gondolataimat...

Ahelyett hogy durrognál...inkább próbálj meg normális választ adni a normálisan feltett kérdesemre...

2010. aug. 9. 13:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Monnd el neki mégegyszer hogy te tényleg csak barátként tekintesz rá, semmi mást nem szeretnél. Ezt jobb lenne tali alkalmával, személyesen, biztos jobban megérti úgy.
2010. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!