Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megismerkedtem.Elején leszögeztem hogy én nem akarok semmit tőle...ezt ő fel is fogta...az ok egyszerü, én 20F vagyok ő pedig 13L. Barátkozunk már mióta...msn-en mindig rám ír és mostanában nagyon találkozni akar velem, és elhangzott a szájából hogy Hiányzok neki...

Jól kijövünk egymással, de a kora és az érettlensége miatt én nem kezdeményeztem semmit...

Várjam meg míg komolyabban lépni akar és akkor mondjam meg neki hogy nekem ez nem pálya?

Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Köszönöm a segítséget.

20F


2010. aug. 9. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Leszögezem, nem voltam még ilyen helyzetben.


Tisztázd mit szeretne? Barátságot vagy párkapcsolatot?

Ha párkapcsolatot, akkor a legegészségesebb, ha elmondod neki, hogy amíg nem tölti be az alsó határt, amikortól téged nem büntetnek, ne is számítson semmire.

A szülei biztosan feljelentenek majd, ha egy ujjal is hozzányúlsz!

2010. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

az elejétől kezdve maximálisan hanyagolni kell az ilyet, mert csak fájdalmat tudsz okozni neki azzal, hogy nem

és minél tovább húzódik, annál jobban fog neki majd fájni

2010. aug. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hali

hát szerintem se kéne találkozni vele, mert akkor majd belédszeret és rajtad fog lógni aztán ha mégsem úgy alakul ahogy szeretné, szüleinek azt mondja h megrontottad és akkor bumm...

az ilyennel ne foglalkozz, én is voltam már így

barát és nemtöbb.ha nem érti akkor még msnről is töröld szerintem

remélem tudtam segíteni:)

18/f

2010. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oh köszi a gyors válaszokat.

Az a baj hogy egy városban lakunk és eléggé könnyen összefutunk...még azt is tudja hogy hol lakok....ezért is szar...

Hát én abban reménykedem, hogy felfogta azt hogy mi csak barátok lehetünk és semmi több, és elején ezt felfogta....de most így kezdek kételkedni....a legutobbi beszélgetésünk miatt...

2010. aug. 9. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
vagy kérd a szülei segítségét, hogy nem száll le rólam a lányuk (ha vészhelyzet van)
2010. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem bár 13 éves, nem biztos hogy éretlen. nagyon sok 13 éves ma már eléggé komolyan gondolkodik... na jó, ez nem biztos hogy a te esetedben is így van. :D mindenesetre tényleg várd meg legalább, hogy a 14et betöltse, mert emígy még neked lesznek gondjaid... :S aztán pedig döntsd el, hogy tetszik e neked a lány... ha igen, akkor meg miért ne? viszont ha nem akarsz tőle semmit, akkor mondd meg neki még most.

2010. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

A lány tetszik igen...viszont én mint irtam, megmondtam neki hogy ne is reménykedjen...ehhez persze nem mondtam hozzá neki hogy mi miatt...akkor még ő is csak barátként tekintett rám...mostanában változott meg a dolog amióta jobban megismerkedtünk....

A kor itt a legnagyobb probléma, meg hogy éretlen még...

2010. aug. 9. 12:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kéne vele beszélgetni.Ha meg mégis,és még tetszik is,akkor vállald a következményeket.Börtön,vagy rosszabb esetben az apuka levágja a töködet.Jogosan!!
2010. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó....Olvasd el a kérdést mielőtt baromságokat irsz légyszives....
2010. aug. 9. 12:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Amatör :D tanulj meg fogalmazni,aztán meg azt leirni amit gondolsz :D ott irod hogy tetszik!!! :D ha az én lányom lenne,már nem tennél fel ilyen kérdéseket,de még csak nem is msn-eznél vele :D Mi az h tetszik?!!egy 20 éves fiú,legyen már annyira egészséges h nem a 13 éves csitrik tetszenek neki.Amúgy meg a tetszik-ből egyenes arányos h majd megdugod!ennyit erről!
2010. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!