Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Honnan tudjam, hogy.

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel kb. 1,5hónapja ismerkedtem meg.

Ő az egyik barátnőmmel kavar,vagyis a csaj szerint együtt vannak. Nekem is van barátom,de már semmi sem az igazi köztünk.

Már az elején is észrevettem,hogy bejövünk egymásnak. De mostanra,ez az egész baráti körben is kiderült. Az ő haverjai is észrevették,és az az én 2 barátnőm is.

Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki.

Viszont úgy érzi,hogy velem jól elvan,el tudunk beszélgetni,jól érezzük magunkat. Többször hozzám ért,volt 1-2 szájrapuszi is,ha egy társaságban vagyunk szinte csak egymással foglalkozunk. Tegnap is együtt voltunk,a barátnőm aludt,a barátom nem volt ott. Kint ültünk,beszélgettünk,fogtuk egymás kezét. Aztán hirtelen mind a ketten megjelentek,nem is számítottunk rá. Akkor teljesen kiakadt,hogy minek kelt fel a csaj,meg hogy a nyakunkon fog lógni,és hogy ráadásul egy puszit se kapott tőlem. Később pont négyen ültünk az asztalnál,ő is mellettem ült,és az asztal alatt fogtuk egymás lábát,vagy kezét... .

Pár napja felhívtam,hogy beszéljük ezt meg,aztán nem nagyon jutottunk semmire,de mondta,hogy keresni fog. Másnap felhívott kb. 5x,aztán személyesen is beszéltünk. Azt mondta,hogy ő komolyan gndolná,mert ha nem így lenne,nem beszélnénk erről. És mi lenne,ha kis idő különbséggel szakítanánk a párunkkal és megpróbálnánk.

Még annyi történt,hogy buli volt nálunk és ők is itt voltak,mert szinte csak a 2barátnőm meg a 3 pasi volt meghívva,akikkel mostanában lógok.

Mikor a csaj hazament ketten maradtunk...simogatta a kezem,majd odafeküdtem mellé jó szorosan,átkarolt az egyik kezével,a másikkal pedig simgatott...nagyon rég éreztem ilyet. Az az illat,meg nem tudom miért de nagyon dobogott a szívem. Elköszönésnél is le akart smárolni,de csak egy szájrapuszi lett. Viszont tegnap nem keresett.


Amúgy kérdezte,hogy mit tehetne hogy jobban bízzak ebben a kialakuló kapcsolatban,meg hogy ő szeretné,ha együtt lennénk.

Amúgy haverjai mondták,hogy ami történt kettőnk között,mindent elmondott nekik,meg hogy már kezdünk összejönni.


Ez nem úgy néz ki,mint egy átverés...hogy csak egy éjszaka?


2010. aug. 9. 11:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor észreveszem,hogy csak néz...csak felém fordítja a fejét és néz.

A csókot pedig biztos nem vadul csinálná,mert amikor odabújtam hozzá,akkor is inkább romantikus volt. Simogatott,cirógatott. Nem erőltette a csókot,csak egy puszit adtam szájra,akkor jegyzete meg,hogy csak ilyen rövid puszit kapok?

2010. aug. 9. 13:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor ez komoly lesz,(:de felelősséget nem vállalok:) 17/L
2010. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

vasárnap hajnalban lett vége a bulinak nálam...azóta semmi jel. Nem keresett azóta...

Akkor keresne,nem? Vagy ilyenkor mennyi a várakozási idő?

2010. aug. 9. 14:22
 14/16 anonim válasza:
ha semmi nem az igazi már a barátod és közted miért nem dobod???ne verd át...gondold magad a hejébe ha ez a fiú akivel te közben kavarsz átvágna téged...szerintem te sem éreznéd jól magad egyszer úgyis minden kiderül szerintem dobd elösször is a barátod.a fiú pedig akivel kavarsz miért van azzal a lánnyal ha nemis tetszik neki meg semmi...miért nem tudja lerázni???ne verd át a barátnődet se hogy a háta mögött arra a fiúra buksz akire ő is ez nem hejes!ha a fiú tetszik angyon akkor egy próbálkozást megér nem vesztessz vele semmit!ne feküdj le vele egyhamar!ha összejöttök és egy ideig eggyütt is maradtok akkor kezded kiismerni a fiút és tudod mit hogy csinálj!szoval a fiúval kezdj el járni a barátodat dobd mielőtt összjössz vele és tisztázd a barátnőddel is a dolgot.
2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én nem olvastam el...

söt még a komikbol is csak a rövideketXD

de azokbol arra jutottam hogy probáld meg!!

ha nem jön össze elmondhatod minden parasztnak!!

ne engedj neki tul sokat de azért érezze hogy szabad a dolog:P

2010. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy várakozási idő,ha nem keres és ez aggaszt keresd fel te...ennyi..17/L
2010. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!