Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Honnan tudjam, hogy.

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác,akivel kb. 1,5hónapja ismerkedtem meg.

Ő az egyik barátnőmmel kavar,vagyis a csaj szerint együtt vannak. Nekem is van barátom,de már semmi sem az igazi köztünk.

Már az elején is észrevettem,hogy bejövünk egymásnak. De mostanra,ez az egész baráti körben is kiderült. Az ő haverjai is észrevették,és az az én 2 barátnőm is.

Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki.

Viszont úgy érzi,hogy velem jól elvan,el tudunk beszélgetni,jól érezzük magunkat. Többször hozzám ért,volt 1-2 szájrapuszi is,ha egy társaságban vagyunk szinte csak egymással foglalkozunk. Tegnap is együtt voltunk,a barátnőm aludt,a barátom nem volt ott. Kint ültünk,beszélgettünk,fogtuk egymás kezét. Aztán hirtelen mind a ketten megjelentek,nem is számítottunk rá. Akkor teljesen kiakadt,hogy minek kelt fel a csaj,meg hogy a nyakunkon fog lógni,és hogy ráadásul egy puszit se kapott tőlem. Később pont négyen ültünk az asztalnál,ő is mellettem ült,és az asztal alatt fogtuk egymás lábát,vagy kezét... .

Pár napja felhívtam,hogy beszéljük ezt meg,aztán nem nagyon jutottunk semmire,de mondta,hogy keresni fog. Másnap felhívott kb. 5x,aztán személyesen is beszéltünk. Azt mondta,hogy ő komolyan gndolná,mert ha nem így lenne,nem beszélnénk erről. És mi lenne,ha kis idő különbséggel szakítanánk a párunkkal és megpróbálnánk.

Még annyi történt,hogy buli volt nálunk és ők is itt voltak,mert szinte csak a 2barátnőm meg a 3 pasi volt meghívva,akikkel mostanában lógok.

Mikor a csaj hazament ketten maradtunk...simogatta a kezem,majd odafeküdtem mellé jó szorosan,átkarolt az egyik kezével,a másikkal pedig simgatott...nagyon rég éreztem ilyet. Az az illat,meg nem tudom miért de nagyon dobogott a szívem. Elköszönésnél is le akart smárolni,de csak egy szájrapuszi lett. Viszont tegnap nem keresett.


Amúgy kérdezte,hogy mit tehetne hogy jobban bízzak ebben a kialakuló kapcsolatban,meg hogy ő szeretné,ha együtt lennénk.

Amúgy haverjai mondták,hogy ami történt kettőnk között,mindent elmondott nekik,meg hogy már kezdünk összejönni.


Ez nem úgy néz ki,mint egy átverés...hogy csak egy éjszaka?


2010. aug. 9. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
ennyit nem olvasok el. szerintem dugni akar
2010. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Elköszönésnél is le akart smárolni,de csak egy szájrapuszi lett. Viszont tegnap nem keresett. "

Szerintem arra várt, hogy te keresd, ő abban bízott, ha fontos neked, fel fogod hívni.

"Ez nem úgy néz ki,mint egy átverés...hogy csak egy éjszaka?"

Ezt egyszerűen meg lehet állapítani. Nem fekszel le vele azonnal, a kapcsolatotok elején.

"Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki."

Ezen azonban elgondolkoznék a helyedben.

2010. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint konkrétan min kéne elgondolkodnom ezzel kapcsolatban? Nem értem,lécci fejtsd ki nekem.:)
2010. aug. 9. 11:37
 4/16 anonim ***** válasza:

"Nekem elmondta a srác,hogy neki nem kell a barátnőm,nem akar tőle semmi komolyat,meg nem is tetszik neki."


Egy normális gondolkodású ember nem játszik mások érzelmeivel, nem használja ki a másikat semmilyen céllal.

Pláne nem híresztelgeti úton útfélen, mennyire nem szereti azt a nőt, akivel épp együtt van. Ez megalázó a nőnek, akin történetesen a baráti körötök nagy része röhög éppen.

Ha nem akarsz hasonló helyzetbe kerülni mindenképp légy óvatos, mert ha megtörtént a csere, a barátai rajtad fognak csámcsogni.

"haverjai mondták,hogy ami történt kettőnk között,mindent elmondott nekik,meg hogy már kezdünk összejönni."

ez is érdekes dolog, én a helyedben már ezért levettem volna a 10 körméről, mondd meg neki, ha hencegni akar egy újabb skalppal a barátai előtt, akkor keressen mást erre a célra.

2010. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy az előttem író is megmondta,gondolkozz azon el....vajon mért kavarna a barátnődel ha nem tetszik neki...ez kicsit furcsa...nah és a másik,ha ugy döntenél,hogy a jelenlegi párodal szakitasz miatta,akkor gondolj át mindent,pl ha ennek a srácnak van barátnője, akkor mondhatni "megcsalja" őt veled, s ha belegondolsz akkor rájössz hogy ez a fiú hajlamos az ijesmire,ezért félő,hogyha a te párod lesz,akkor ezt veled csinálja majd.... :S
2010. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem,ezt úgy kell érteni,hogy a csaj annyira buta (és tényleg),hogy nem veszi észre,hogy a pasi hozzá se szól,elküldi magától.

És elmondta a srác,hogy neki csak "annyira" kellett a barátnőm. Ő értelmezte máshogy ezeket. De sose hívja fel a csajt,meg semmi.

Viszont mondta,hogy én meg a csaj teljesen mások vagyunk...hogy én sokkal komolyabb vagyok,meg hasonlók.

2010. aug. 9. 12:13
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen,ezeket elmondtam neki,hogy honnan tudjam,hogy velem ezt nem fogja megcsinálni?

De ezt a baráti körből mindenki észrevette,hogy őt az a csaj nem érdekli,de ő úgy akarja,hogy a csaj ne jöjjön rá,hogy miattam szakít vele. Mondjuk mondta,hogy ha nem lesz kettőnk között semmi,ő akkor is szakítani fog vele.

2010. aug. 9. 12:15
 8/16 anonim ***** válasza:

"honnan tudjam,hogy velem ezt nem fogja megcsinálni?"


Egy kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Ha a kezdet kezdetén ilyen kételyeid vannak vele szemben, bele se vágj!

2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó,de most az érdekelne,hogy szerintetek komolyan gondolhatja,vagy esetleg tényleg csak átver?
2010. aug. 9. 12:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom,hogy találkozatok,és beszélgesetek,nézz mélyen a szemébe,és ha ő is ezt teszi akkor komolyan gondolja,ha pl elforditja a fejét akkor nem...ez az én módszerem,csak megvan az esélye hogy aztgondolja hogy csókot vársz,vagy pl a csókbol is meglehet állapitani, ha először romantikusan csókol meg,szépen,lassan,finoman,akkor komolyak az érzelmei,ha viszont mint 1 vadállat akkor csak dugni akar...ezek az én tapasztalataim...17/L
2010. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!