Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek itt van már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt van már az ideje az eljegyzésnek?

Figyelt kérdés
2 éve és 8. hónaja járunk a barátnőmmel és mostanában elég sokat mélázok azon, hogy eljegyzem. Csak az a gond, hogy még mindketten tanulunk, én most kezdem az egyetemet, ő is még egyetemista, szóval a házasság még odébb lenne, legalább addig, míg mindketten le nem diplomázunk és nem lesz legalább egyikünknek állása. Bár ő még szeretne ezután az egyetem után egy másikon tanulni, tehát mire azt befejezi, már abba korba fog járni kb, hogy anya legyen. Volna értelme évekig jegyben járni?
2010. aug. 9. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ez nem jár nagy kötelezetséggel.

Egyébként együtt laktok?

2010. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
minden képen szerezz 1 jól fizető állást :D aztán összeházasodhattok :D , hogy volna értelme jegyben járni azt nem tudom :D
2010. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát most nyáron itt van nálunk, de amúgy nem. :)
2010. aug. 9. 00:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz ötlet. Hány évesek vagytok? Te 18, ő pedig kb. 19-23?


Nagyon az életetek elején, és amit ilyenkor látatlanban látnék a jövőtökben az egy nagyjából 5-10 év múlva bekövetkező válás. Tapasztalatból mondom, jó pár osztálytársnőm megházasodott 18-20 éves korában, ötük közül mostanra csak egyikük házas még mindig.


Simán várjatok még olyan 5 évet, amíg el nem juttok addig, hogy összeházasodhattok (ez ahogy mondtad kb. az az idő lenne, mire elvégzi mindkét egyetemét és anya lehetne). Ha még akkor is együtt vagytok, akkor még sokáig együtt is lesztek utána is, ha pedig nem, akkor felesleges volt (lett volna) az eljegyzés.

2010. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is 20 és ő is 20, csal én később kezdem az egyetemet a technikumi miatt.
2010. aug. 9. 00:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Értem, ettől függetlenül a válaszom többi része ugyanúgy él.
2010. aug. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne. Főleg ne egyetem előtt. Ha utána is együtt vagytok, akkor mehet.
2010. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
eljegyzés nem akkora elkötelezettség, mint a házasság. Ha szereted és úgy gondolod még vele maradnál sokáig... miért ne? ez egy szép gesztus, ami megerősíti a kapcsolatotokat.
2010. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!