Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak szórakozik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak szórakozik? Vagy kellek Neki csak fél?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal...Aztán lefeküdtünk,mikor ez megtörtént hívogatott...aztán csak 2 naponta majd 1ente egyszer utánna lazán lerázott. Most 1 hónap után megint láttuk egymást.És érdekes módon felhivott rá 1 órára hogy találkozzunk.És most másabb volt.Mondta hogy hiányoztam Neki.És mivel beleszerettem megint engedtem az érzésnek és lefeküdtem vele.3napja felhivott hogy aludjak nála...De a végén lemondta azzal az indokkal hogy fáradt. Nem értem. Kérlek segítsetek. Beszélgettünk sokat és mondta hogy sok olyan lány van aki a pénzre megy.Lehet hogy fél hogy énis csak arra megyek?
2010. aug. 8. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
k.rva vagy, csak úgy összefekszel vele. szánalom
2010. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Látja hogy benne vagy a szexben, és ki is használja. Még ötször simán megcsinálhatná ezt, hogy felhív egy hónap múlva, te pedig ugrasz egy menetre, aztán lassan megint újra és újra hanyagol majd. Jól nyomja, el kell ismerni, vagy te vagy nagyon hiszékeny és reménykedő.


22/F

2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eliph ***** válasza:
nekem nem adod meg a számod,játszok veled igy én is...:D
2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

22F leírta a helyzetet...

22/L

2010. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!