Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja szakítottunk a barátnőmel azóta néha, néha beszélünk én nem útálom őt sőtt, nagyon is szeretem már kezdtem azt hinni, hogy kibékülünk érdeklődött, hogy mi van velem stb.

És egyszer csak ért egy váratlan dolog, hogy az egyik haveromal akar járni de sztem már járnak is ti mit tennétek???

Szerintetek milyen barát az ilyen??? Mikor el is mondtam neki, hogy ez nekem rossz érzés meg, hogy képzelje csak magát az én helyembe. És azt is tudja, hogy nagyon vágyok még a lány után.

Arról nem is beszélve, hogy mindene meg volt neki és elhagyott egy olyan eberért akinek munkhelye nincs folyton anyucitól kér pénzt.


2010. aug. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szép kis barátaid vannak...

szerintem akkor még nem lenne annyira sz@r, hogy ha már nem éreznél semmit a csaj iránt. na de így??

mennyire vagy jóban ezzel a haverral? esetleg legjobb barát? mert ha az utóbbi csak gratulálni tudok neki...

hány éves vagy?

2010. aug. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de héjjj..hát te már szakítottál vele nem igaz?akkor meg már sajnos nincs beleszólásod hogy kivel járhat kivel nem.Sajnos ilyen az élet.

Am ismerős egy helyzet:/csak itt én vagyok a legjobb haver:S

2010. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy verekedős tipus, de ha kell hát kell, a becsületem megvédem, egy nagyobb pofont megérdemel a barátod, szerintem add oda neki :D
2010. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is 23 vagyok másodszor pedig nem én szakítottam vele hanem ő velem de úgy volt az utolsó percig, hogy újra megpróbáljuk. Csak ez a féreg akit haveromnak hittem elrontott mindent. Olyan jóba voltunk, hogy szinte minden hétvégén össze jártunk bulizni és pont ő magyaráz a barátságról, hogy a barátok fontosak...

Ha találkozok vele legszivesebben pofán verném csak vagyok anyira ember, hogy nem teszem meg ezzel is őt járatom le. Nem engem fognak útálni a haverjaim.

2010. aug. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!