Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz vkit bejelölni iwiwen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vkit bejelölni iwiwen vagy fbook-on, ha nem is ismered, csak ott bulizott ahol melózom?

Figyelt kérdés
Éjszakai helyen dolgozom, és tegnap ott bulizott egy csaj, persze leszólíthattam volna, de mégsem tettem. Várhatom, még még egyszer ott bulizik persze, de gáz lenne ha bejelölném közösségi oldalon, esetleg írnék is neki?
2010. aug. 8. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
általában mi normális emberek személyesen ismerkedünk, nem tudom mire jó a facebook, iwiw és társai...
2010. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?:) Az gáz,hogy ilyen kérdést teszel fel:)Ismerkedj ..Ezzel nem veszíthetsz semmit. Ha meg jófej , még a barátiköröd is bővül:)
2010. aug. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2010. aug. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé. Így biztos lesz a csaj, hogy a bulin túl besz*ri voltál.
2010. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nézd bejelölt az a pohárszedő srác aki tegnap nézett"

ezzel aztán bevágódsz ecsém

2010. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!