Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szeretne is valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeretne is valamit, vagy csak bulizott velem?

Figyelt kérdés

sziasztok.

az a helyzet hogy tegnap a suliban volt ez iszonyat nagy buli. rengetegen voltunk volt DJ meg minden.

én 9.-es vagyok és az a srác is aki egész este velem táncolt. nem ego-ból de elég kedvelt csaj vagyok a suliban. és hát mi a bnőimmel táncoltunk meg fényképezkettünk és hát odajött és végig velem táncolt. szólt a haverjainak, hogy jöjjenek ők is a barátai meg a barátnőimmel táncoltak. igazából jó volt de nem tudom hogy ez mit jelent..tetszek neki, vagy csak jó buli volt..vagy szeretne is valamit?? légy szíves írjatok! ha még valamit írjak le kérdezzetek!! előre is köszönöm!!


2010. okt. 16. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A buli előtt milyen kapcsolatba voltatok? Úgy értem mindennap beszélgettetek előtte is? Vagy csak most viselkedett így?
2010. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1x 2x beszéltünk de akkor is csak pár mondatot.
2010. okt. 16. 13:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor egyenlőre ne csinálj semmit várd ki hogy fog viselkedni jövőhéten. Ha akar valamit akkor sűrűbben fog beszélni veled és úgyis kibújik a szög a zsákból. :)
2010. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) aajj de olyan rossz ez a várakozáás:P
2010. okt. 16. 14:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Kor? Egyetem, vagy középsuli?
2010. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

középsuli.

15/L

2010. okt. 16. 14:18
 7/11 A kérdező kommentje:

íírt egy sms-t:DD

hogy mekkora party arc vagyok és hogy ezt az estét meg kell ismételni:D szerintetek??

2010. okt. 16. 17:13
 8/11 A kérdező kommentje:
írjatok:Sléccy:S
2010. okt. 17. 14:12
 9/11 anonim válasza:
Nem a madácsba volt?
2010. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

neeem.

de léccy a kérdésemre válaszolj ha már írtál.

2010. okt. 18. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!