Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan lány aki nem bulizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan lány aki nem bulizott soha, mert a családja nem engedi, de a suliban pasizik, az?

Figyelt kérdés

késöbb mennyire üt vissza? Mert ugye,nem élte ki magát.

17 éves a lány.

6 hónapja a barátnőm.


2010. nov. 25. 09:14
 1/6 anonim válasza:
ez attól is függ, hogy mennyire szeretne elmenni majd akkor, ha megteheti, meg hogy mennyire szeret
2010. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valakinek nem is igénye. Majd a főiskolán/egyetemen kiéli magát, ha arról van szó. Vagy ha nem, hát kisnyúl.
2010. nov. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ha először életében be fog rúgni akkor vigyázz rá nagyon mert táncolni fog minden fiúval aki csak a közelébe kerül, kicsit őrült lesz és veszélyes ha mindez egy buli keretén belül történik vagy discoban, aztán 2 óra mulva sétáljatok a wc felé, aztán viheted haza apósnak...
2010. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tole fugg hogy szeretne egyaltalan bulizni vagy nem. ha szeretne akkor meg boven fog. 18 f
2010. nov. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk jártam bulizni,de nem buliztam ki magam.Viszont én olyan vagyok, h.- a párom nélkül nem megyek, szóval nem is járok,mert ő viszont már kibulizta magát.Hiányzik,de nem létfentartás h. most elmenjek bulizni.Inkább a barátommal vagyok,mint egyedül leigyam magam és táncoljak vadidegenekkel.
2010. nov. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem sem engedtek, mégis kiharcoltam magamnak, hogy elmehessek, meggyőztem a szüleimet, hogy legalább éjfélig hadd maradhassak és aztán már ha onnan hívtam fel őket, hogy maradhassak még, akkor sokszor azt mondták, hogy igen. Meg amikor nagyon nem akartak elengedni, akkor megkérdeztem hogy miért nem bíznak bennem, talán hazudtam valaha nekik? És akkor meg lehetett beszélni...

Szerintem később ez annyiban lesz gáz, hogy aki 17 évesen nem képes kiállni magáért, az később se fog.

2010. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!