Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogom végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan 1éve szakítottunk,1,5év után.Azóta neki van egy komoly kapcsolata nekem azóta csak rövidebbek voltak.Már akkoris nagyon megbántam a dolgot és próbáltam helyrehozni a hibám de már nemérdekelte.Nekem azóta is eléggé hiányzik és néha eszembejut.Ha lehetne én tuti újrakezdeném bár elég érdekes lenne szerintem meg tut nem is lenne olyan jó mint volt........Mikor fog ez végre elmúlni? Mert így elég rosz hogy énmég szeretem és tudom hogy ez az egész ennyi volt ésmár azért lassan 1éve.....Próbáltam keresni mást de valahogy nemvolt jó egyikse :S Pár év múlva jólenne ha újra összejönnénk csak sajna ennek 0% az esélye :S
2010. aug. 8. 12:21
1 2
 11/12 beetlejuice ***** válasza:
Én se tudom sose elfelejteni az eslő igazi szerelmemet, de szerintem ezzel kb. mindenki így van. Persze nem jönnék vele újra össze, és nem is fáj, hogy hiányzik, csak jó visszagondolni rá, hogy mennyi jó dolgot csináltunk együtt, ezek már csak szép emlékek, amikre jól esik visszaemlékezni.:D
2010. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nekem inkább a dolgok amiket együtt csináltunk azok hiányzonak.......jólenne újra átélni ilyeket stb de lehet hogy mással teljesen máslenne stb nemtudom.
2010. aug. 9. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!