Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám már végre elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám már végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szakítottunk a pasimmal,de azóta is csak ő jár a fejemben.Próbáltam már nem rá gondolni,és azt is,h csak rá gondoltam,hátha megunom.De semmi se vállt be.Pedig csak másfél hónapot ,,voltunk együtt",mivel alig találkoztunk,jobban neten ismerkedtünk.Az a másfél hónap alatt teljesen megváltoztam.Pozitív értelemben.De azóta még rosszabb vagyok,mint régen.Nem tudok örülni semminek,feszült vagyok,nem tudom elengedni magam és így általában a jó dolgok is elkerülnek,bizonyára ezért nem történt velem azóta semmi érdekes.Minden pasiban csak őt keresem,egyik se felel meg annyira mint ő.De én nem akarok kezdeményezni,h kibéküljünk.Nem fogok lesüllyedni.A barátnőm szerint túl büszke vagyok.De szerintem azzal semmi jót sem érnék el.Elfelejteni pedig egyszerűen nem tudom.így teljesen bedepisedek nyáriszünidő alatt,míg nincs suli,és egész nap itthon dekkolok.Valaki adjon egy tuti tippet,h mi lenne a legjobb megoldás...
2011. júl. 3. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg: én már 1 éve szenvedek. De folyamatosan. Minden percben. Megállás nélkül. Nem bírom nélküle.

Ez van. Nem tudsz mit tenni, elmúlik. 3 hónap az még semmi, bár nem volt valami hosszú kapcsolat.

Ja, és a nyári szünetben tényleg elég rossz, bár valószínű, neki is rossz, ha közös megegyezés volt a szakítás.

2011. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem épp közösen döntöttünk.Szerinte én mondtam ki,h vége,szerintem meg ő vetett véget mindennek.Az az érzésem,h ő már rég túl van rajtam...
2011. júl. 3. 22:22
 3/7 A kérdező kommentje:
Am együttérzek veled.Úgylátszik,a tied még erősebb.De ilyen az élet..:S Am köszi h írtál :)
2011. júl. 3. 22:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress olyan dolgokat, amik csinálása közben nem jut eszedbe. Menj és szemezgess a többi pasi között, menj moziba a barátnőiddel, csinálj olyan dolgokat, amiket eddig soha, próbálj ki új dolgokat. Hamarabb el fogod felejteni, de ha megbeszélted magaddal, hogy depizel, ezért nem mész sehova, csak szarabb lesz. Sokkal szarabb. És lesz még ilyen nem egy.
2011. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h nincs erőm megindulni..De holnapra össze kell szednem magam..Am köszi
2011. júl. 3. 22:52
 6/7 anonim válasza:
vagy pl. ledzeppelhetnél is
2011. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát ahogy elnézem elfelejteni nem fogod sosem, úgyhogy ne is próbáld meg. Ezzel együtt kell élned. Sajnos tényleg csak az segít ha lefoglalod magad.

Az én párom 6 év után dobott, ez idő alatt gyakorlatilag mindent és szinte mindig együtt csináltunk. Az elején még próbáltam "visszaszerezni", de miután azt mondta,h "mindennap mással randizik", akkor rájöttem,h ennek bizony vége. Nem érdemes tovább folytatni tényleg. (azóta se könnyű)


Ahogy látom te még nem döntötted el mit akarsz, de biztosan mondhatom,h minden csak elhatározás kérdése. Ha reggeltől estig csak azt mondogatod,h "nem érdekel nem érdekel" attól még ugyanúgy vele foglalkozol. Ha egyszer eldöntöd,h vége, mostantól leszarod és nem foglalkozol vele, akkor lesz tényleg csak úgy. Foglald le magad, csinálj olyanokat amiket szeretsz, vagy amiket mindig is szerettél volna. Valósítsd meg az álmaidat. Ha őt már nem érdekled, akkor nem ő az álmod és egy másikat kell keresned. (ezt saját tapasztalatból tudom,h nagyon nagyon nehéz elfogadni) A legtöbb kapcsolat felbomlik, mert nem akarják mindketten. Az elején mindegyik úgy indul,h tök jó lesz, de tévedés. Nem biztos,h tök jó lesz. A legtöbb kapcsolat tévedés. És mivel tévedés, tanulni lehet belőle. Te úgy érzem túl sokat vársz egy kapcsolattól. Ez nem feltétlenül baj, inkább természetes. Én is ilyen vagyok, azt várom a kapcsolattól(a másiktól),h boldoggá tegyen. De a másik fél is csak ember, tulajdonképpen azt csinál amit ő akar. Akármilyen jó, őszinte, kedves, lehet,h másnap már nem érdekled...


Olyan meg nincs,h minden pasiban őt keresed. Ez azt jelenti,h nem léptél túl rajta, és nem találtál másik neked való pasit.


Ha úgy látod,h egyáltalán nem érdekled őt, akkor ezt mindenféleképpen el kell fogadnod. Akkor gondolkozz el az egész eddigi kapcsolatotokon, idézz fel minél több közös emléket, sírj zokogj, és utána fogadd el,h ezeknek vége, ezek csak emlékek. Ha egyszer tényleg kiadod magadból a fájdalmat, utána könnyebb lesz. Nem lesz könnyű, de könnyebb igen.


Ha úgy látod,h van még esély, akkor két lehetőséged van. Az egyik: békülj ki vele, mondj el neki mindent amit érzel, amit akarsz, amire vágysz. Beszéljétek meg. Ha ő nem akar békülni, akkor nincs esélyed, vagyis nem érdekled őt.

A másik: le se szarod őt és nem foglalkozol vele. Nyilván azért nem akarod a békülést kezdeményezni, mert érezni akarod,h fontos vagy neki, és azt akarod,h ő kezdeményezzen. Ez szerintem fontos dolog. Ha nem érzed,h neki fontos vagy, akkor sosem leszel boldog. Ha neked erre van szükséged, akkor tegyél így és ne foglalkozz vele. Ez nem büszkeség kérdése, ez szükség kérdése...a barátnőd téved.


Yay sokat írtam, lehet el se olvasod mindet.

De ha szükséged van rá, akkor beszélgethetünk még róla.

2011. júl. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!