Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy srácot, mikor barátnőimmel voltam nyaralni. Már az első találkozásunkkor is szimpatikus volt, már akkor sem volt közömbös nekem. Nagyon jól elbeszélgettünk poénkodtunk stb stb, de sajnos nekem haza kellet utaznom, utána már nem is láttuk egymást, szóval csak 2 szer találkoztunk, de azóta is csak azt kivánom, bárcsak visszatekerhetném az időt arra az estére :) Miután hazajöttem, interneten beszéltem vele, és ő kezdeményezett, vagyis ő irt nekem előszőr. rengeteget beszélgettem vele, este smsben is, és nagyon aranyosnak tünt, néha már furcsáltam is hogy hogy lehet egy fiú ilyen (szivecske, sok sok smile stb) aztán kicsit komolyabb dologra terelődött a beszélgetés. megkérdeztem h ő most mit szeretne tőlem, mire mondta hogy "mindent :$", a lényeg hogy mondtam hogy én el tudok képzelni egy komoly kapcsolatot. ő egyett is értett velem ,de akkor jött az hogy ő már nem szüz, én pedig igen. kicsit meglepődtem...nem tudtam mi legyen mert nagyon beleszerettem, de ehez még fiatal vagyok úgy gondolom. igy abban egyetünk meg h gondolkozik, és majd szemyélesen megbeszéljük mikor találkozunk. ő vácon lakik én meg pesten..na mindegy, szóval utána csak szimplán jókat beszélgettünk. egyik nap emlitette hogy egész héten odlgozik ezért nem tud hozzám kijönni, mert éjfélig tart a melója. vmi raktárban pakolás. kicsit furcsáltam és csalódtam is mert pár nappall utána én elutaztam, és nem tudtunk volna sokáig találkozni. mielött elutaztam volna ,elötte is furcsán viselkedett, nem irt mindig én irtam, kicsit másvolt mint eddig, mintha ő ezt már nem akarná annyira. mielött elutaztam este , megtudtam hogy összejött egy másik lánynal akit bevallása szerint " nagyon nagoyn nagyon szeret". nagyon kiborultam...sokmindent irtam neki dühömben ami a szivemból jött akkor, de még annyit se volt hajlandó irni hogy fapapucs...nagyon magamalatt voltam, mikor elutaztam is. utoljára irtam neki egy sms t hogy ez nekem igy nem megy , igazán elárulhetná , mire volt ez jó. nem irt. azóta nem beszéltem vele, ez volt kb 3 hete. ISZONYATOSAN HIÁNYZIK!!!! minden egyes nap csak vele álmodok, egész nap ö jára fejemben...látom hogy sokszor fent van cseten de sosem ir rám, nem törödik velem. csak játszott velem, kihasznált, pedig a dolog elején sokszor elmondtam neki hogy már tettek velem ilyet nagoyn sokszor, félek hogy újból megteszik és kértem hogy ő ne tegye...akkor azt modnta megérti, hát mégsem. tudom hogy egy lúzer, 15 éves kisporbafingo mitugrász, akinek csak a duugáson jár az esze, de én igy szerettem bele...hogy lehet az ilyet elfelejteni? :((( köszi annak aki végigolvasta, és nagyon reménykedem hogy hasznos válaszokat kapok! előre is köszönöm .

egy 15 éves kétségbeesettt lány


2011. aug. 7. 00:01
1 2
 1/13 anonim válasza:

nekem ebből az jött le, hogy csak megakart...

de ez csak az én egyéni véleményem. probáld meg elfelejteni ennyit nemér :))

2011. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

első. :)

elolvastam mégeygszer a végét és közben mást is olvastam összekevertem a dolgokat. bocsi.

szerintem menj el a barátaiddal bulizni sétálgatni, mond el olyan embernek akiben megbízol és probáld lefoglalni magad. akkor úgysem fogsz rá gondolni. és ha csak ezt akarta akkor tényleg nemér ennyit, h idegeskedj miatta. tudom, könnyü mondani de hidd el tudom milyen érzés :)

2011. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem is egyre inkább ez a véleményem :\ ... Mindenki ezt mondja hogy felejtsem el, de nem olyan könnyü az! én már teljesen beleéltem magam, hogy milyen jó lesz, nem úgy képzeltem el hogy csak kivernia fejemből, és igy átver...nehéz kiverni a fejemből, és úgyérzem egyre csak nehezebb lesz..
2011. aug. 7. 00:11
 4/13 anonim válasza:

ezen már csak az idő segít...

jönni fog valaki más akibe nagyon nagyon szerelmes leszel. akkor majd nevetni fogsz ezen. addig is kitartás :/:)

2011. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azt tudom neked is mondani, amit nekem mondtak.. (kicsit hasonló szituban voltam/vagyok): hívd fel, vagy keresd meg, és ne tágíts addig míg meg nem beszélted vele, hogy ez mégis mire volt jó. aztán adj magadnak időt, enyhülni fognak az érzéseid, bár elég hosszadalmas a folyamat. de ne hagyd, hogy minden gondolatod körülötte forogjon! járj el a barátaiddal, élj, szórakozz, és ne törődj az ilyen kis szemetekkel! :) (17/L)
2011. aug. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hivjam fel? :\ Nem lenne kicsit fura igy 3 hét után? mit mondjak neki? nem nézne totál bekattantnak?
2011. aug. 7. 00:22
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat, jó tudni hog nem vagyok egyedül ilyen problámákkal :)
2011. aug. 7. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:

persze könnyű mondani,hogy felejtsd el..én is nagyon beleéltem magam egy dologba..valószínű soha az életben nem tudok a srác közelébe kerülni..elképesztő vagyok.áhh

na szóval ne hívd fel, semmi jó nem sülne ki belőle..csak sírás lenne a vége..:(

18/L

2011. aug. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én is voltam már hasonló helyzetbe. én 17 éves lány vok. nyaraláson szerettem bele vkibe aki jó pár idősebb volt nálam. tavaj nyáron. dumáltunk néha de ennyi. én bolondultam meg érte. aztán haza jöttünk és NAGYON rosszul voltam hetekig. kb 5x 6x beszéltünk azóta. chaten. és pár hónapja találkoztunk, mert a városunkba jöttek, feléépésre. én Erdélybe lakok, ő Magyarországon és a táborban tanárként volt ott, tehát egyértelmű, hogy nem ÚGY nézett rám. m1. szóval találkoztunk, beszélgettünk. tett néhány fura megjegyzést. aztán búcsúzáskor puszi puszi. és elment. azóta 1x beszéltünk de kb hetente megnézem a facebookját. már nem vagyok kiakadva, szerelmes is vagyok másba, sajnos ismét viszonzatlanul. de Ő még mindig ott van valahol a szívemben.


ezt csak azért írtam le, hogy ne érezd úgy, hogy egyedül vagy a hasonló fájdalmakkal.


fel a fejjel. az idő sok mindent megolt, enyhít a fájdalmadon. jobb lesz pár hónap múlva. SOKKAL jobb. kitartás.

2011. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
próbàld meg elfelejteni. nem lesz könnyű. de így lesz neked a legjobb, legalább nem szenvednél annyira. én is hasonló helyzetbe vagyok, és csak azt tudom javasolni, mint az elöttem válaazolók. sok sikert ;)
2011. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!