Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom végre elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, nem volt túl hosszú. Az én hülyeségem volt h szétmentünk, de azóta nem kellek neki. Én meg nem bírom elfelejteni, folyton rá gondolok.

Azt mondják h egy új szerelem a gyógyír a bánatra. De nekem nem jön. Sose ment jól az ilyen.

Talán próbáljam meg újra megkeresni? Lehet h egymásnak szánt minket a sors azért nem tudom elfelejteni? Mit tegyek? Nagyon szenvedek és hiányzik de sajnos ő nem vesz rólam tudomást többet!


18/l


2010. jún. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

pár hete én is ebben a cipőben jártam ,,

aztán ismerkedtem más pasikkal..buliztam..barátnőimmel voltam..aztán most eljutottam odáig, hogy kerülöm ahol csak tudom, meg nem gondolok már rá olyan sokat.

ha véletlenül mégis meglátom, nagyon gyorsan dobog a szívem,de most már elviselhető.

nem kellek neki;)

fogd fel úgy, hogy egy remek csajszit, aki te vagy, elveszített az ő hülyeségéből:)

2010. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem egyszerűen NEM JÖN semmi és nem tudom miért.
2010. jún. 4. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenki azt hiszi egy nagy szerelemnél, hogy óóó minket tuti "egymásnak teremtett az ég" ez csak egy téveszme.


Idő kell ahhoz, hogy az ember megismerje a másikat és amíg nem ismeri nem szabadna belehabarodnia mert nem éri meg! ez a te példádat is tükrözi.


szerintem túl zárkózott vagy most és nem is akarod meglátni azt, ha egy fiúnak megtetszel, és ezért te sem látod meg azokat a pasikat akik neked tetszenének. Legyél nyitottabb, mozdulj ki lassan vége az esőzéseknek, jön a napsütés a meleg, öltözz fel csinosan, menj sétálni partykba, vagy vásárolni vagy kirándulni, menj emberek közé láss világot, és légy nyitottabb!!!!!!!!!!

2010. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

figyelj..akkor én is így éreztem, meg legszívesebben elástam volna magam nagyon mélyre, ahol nem érzek semmit:) meg csak aludni akartam, hogy ne gondoljak rá ( akkor meg vele álmodtam )

sose tudtam volna elképzelni, hogy eltudom felejteni. most meg már más pasival találkozgatom.

neked is így lesz...egy ideig szenvedés lesz az biztos, és nem tudod mit kezdj magaddal..ezért menj el bulizni, szórakozni ide-oda aztán majd rátalálsz egy másik pasira:) annyi pasi van még a földön...te meg jó csaj vagy (ez legyen mindig előtted) !!! nem csak neki kellesz..meg vannak nála jobb pasik is ;)


na puszi : Wercsy ,,

2010. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok kösszi :)

De nem értetek... nekem az a bajom h pl nem nem veszem észre, tényleg nem tetszem a fiúknak. Nem vagyok csúnya csak vmiért olyan a kisugárzásom.

És neki is csak úgy megtetszettem nemtom miért... kb 1000ből 1

és azóta semmi mert tényleg figyelemre sem méltattnak a fiúk

2010. jún. 4. 22:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és ez kb 2 éve volt már... szóval ne mondjátok h normális h ennyi idő alatt senkinek nem tetszettem!
2010. jún. 4. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:

a gyogyir télleg egy uj szerelem csak sajnos arra várni kel =)

engem egy honapja hagyot el a barátom aztmondta nembirja nézni hogy miata szenvedek (mert a suli miat keveset voltunk együt és hogy hisztiztem mert hiányzot nagyon^^) szal kelöen beis szoptam:D most beiratkoztam boxolni barátnömel, remélem az majd leköti a gondolataimat és a sok szabad idömet:D

16L

2010. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!