Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szakított a barátom velem 2 hónapja. 3 évig voltunk együtt, ebből 2 évet együtt is laktunk, és van egy közös kutyánk.


Azért szakított, mert bulizni akar még tombolni stb.

Azóta összejött egy csajjal, akivel végülis csak annyi a programja,hogy elmennek kocsmázni,berúgnak és szex.

A csaj folyamatosan kihasználja, lehúzza stb, megbízhatatlan, piás és drogos.


Pár hete egyre többet hív a volt barátom. A hétvégén együtt voltunk bulizni, ő hívott el. Sokat beszélgettünk, egész éjjel kettesben voltunk,birizgált megvédett stb.


Előtte nap mondta azt egyik közös ismerősünknek hogy rosszul érzi magát, nem tudja,hogy mi legyen, szeret engem de azt a másik csajt is valamilyen szinten, de lehet h visszajönne hozzám, és hogy hozzám húz a szíve.


Ha valaki szakít valakivel, és összejön mással, akkor 2 hónap után már nem kellene bizonytalannak lennie, meg ilyeneket mondania tennie .


Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat


2010. aug. 7. 15:54
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De így nem ér el semmit. Nem tudom, hogy mit tegyek. Utálom ezt a bizonytalanságot, és azt, hogy nem tudom és nem értem mit miért csinál és mond konkrétan.
2010. aug. 7. 16:14
 12/20 StephanieXx ***** válasza:
100%

Ha nem tudod,hogy mit tegyél,akkor sajnos 50% esély van arra,hogy meg fogsz neki bocsátani. (sajnos)


Pedig nagyon egyszerű..azért nem Neked mondta,mert így könyebb.Az újját se kellett megmozdítani,és már-már bizonytalan vagy.


Egyszer már becsapott,és hazudott.Kell ennél több?


Lehazudja a csillagokat az égről,és minden szépet ígér.De mi lesz 2-3 év múlva?? Komoly kapcsolat,talán házasság?..ÉS akkor megint "élni" szeretne???:D

Két hónap alatt kitombolja magát,és menne vissza MEGINT.

Egyszer megtette,milyen garancia van rá? Semmi!

Ha egyszer meg tudta tenni...akkor,mindig ott lesz,hogy "úgyis megbocsát"


Hidd el nekem,hogy nincs naívabb egy szerelmes lánynál.Tudom,hogy milyen rossz,én is voltam hasonló helyzetben.De tudni kell ésszel gondolkozni.

2010. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy neked van igazad és te látod jól a dolgokat. Egy kívülálló mindig átlát mindent. Én meg szerelmes vagyok belé, és tudom, hogy visszafogadnám, bár ilyenről még szó sem volt, hogy ezt szeretné.

Hülye vagyok, hogy hiszek abban, hogy az emberek képesek rájönni arra, hogy hibáztak, és egy kis kitérő után értékelik igazán az embert.

2010. aug. 7. 16:25
 14/20 anonim válasza:
78%

Szerintem, meg mindenkinek jár 2. esély ! De Te tudod! Beszélgessetek kettesben valahol, aztán látnod kellene rajta, hogy tényleg bántja e az amit tett veled.

Én is most készülök a volt b.nőmel hasonlóra, aki a hátam mögött másokkal ismerkedett. Megnézem vajon jár e neki még egy esély... ;)

2010. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap találkozunk kiskutya miatt, talán történik már valami konkrétum. Eddig ugyebár nekem szemtől szembe nem mondott olyat, hogy kezdjük újra...:(
2010. aug. 7. 17:07
 16/20 Lóbébi ***** válasza:
83%
Ha neked ilyen félre dugós részeges kurv@pecérre van gusztusod akkor ne habozz sokat!! Vedd vissza!!!
2010. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
tedd magad túl rajta, és ne légy naiv, aki egyszer átvert, az másodszor harmadszor és sokadszor is megfogja csinálni ! fel a fejjel, találsz te magadnak biztosan sokkal értelmesebb és jobb pasit!
2010. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Hülye vagyok, hogy hiszek abban, hogy az emberek képesek rájönni arra, hogy hibáztak, és egy kis kitérő után értékelik igazán az embert."


Nem vagy hülye kedves kérdező, mert vannak iylen emberek. De itt fontos a tálalás, hogy lásd mennyire őszinte. Ha a volt pasid a haverjával üzenget, akkor honnét tudod, hogy igazat gondol? Egyáltalán mit gondol? De! Egy jó pontja volt a volt barátodnak, hogy (leglaábbis az írásod alapján) nem csalt meg, hanem dobott. Ez is rossz árzés, de tisztább, mint a megcsalás. Szerintem NE vedd vissza.

2010. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

StephanieXx véleményén kéne komolyan elgondolkodni...Leírta feketén-fehéren a valóságot és a lehetőségeidet. Csak őt tudnám ismételni.

Én csak annyit tennék hozzá, hogy ne gondolkodj azon, hogy mit miért csinált, meg hogy milyen lehet a kapcsolata azzal a másik nővel. Azt nézd, amit veled tett. Hidd el jobb lesz, ha lezárod magadban ezt az egészet, kihevered, és lesz más, aki megbecsül, és nem tesz ilyet.

2010. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 StephanieXx ***** válasza:

19:29-es Köszönöm:)


A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 17:03

Kutyából nem lesz szalonna :)

Én nem fogadnám vissza,mivel egyszer már megtette.Nincs többé bizalom ezek után.Mindig ott lesz,hogy ...


Kedves Kérdező!


Nagyon szereted,és szerintem meg fogsz neki bocsátani.Képzelem mennyire boldog voltál,mikor találkoztatok a kutyus miatt.

DE...gondold át mégegyszer,a saját érdekedben.

Bárhogy is döntesz,majd írj:)

Kiváncsi vagyok nagyon.

Apropo..ha megtörténne a személyes beszélgetés a VOLT!!! barátoddal,akkor azt is írd le kérlek,hogy mit mondott:)

Köszönöm.

2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!