Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szakított a barátom velem 2 hónapja. 3 évig voltunk együtt, ebből 2 évet együtt is laktunk, és van egy közös kutyánk.


Azért szakított, mert bulizni akar még tombolni stb.

Azóta összejött egy csajjal, akivel végülis csak annyi a programja,hogy elmennek kocsmázni,berúgnak és szex.

A csaj folyamatosan kihasználja, lehúzza stb, megbízhatatlan, piás és drogos.


Pár hete egyre többet hív a volt barátom. A hétvégén együtt voltunk bulizni, ő hívott el. Sokat beszélgettünk, egész éjjel kettesben voltunk,birizgált megvédett stb.


Előtte nap mondta azt egyik közös ismerősünknek hogy rosszul érzi magát, nem tudja,hogy mi legyen, szeret engem de azt a másik csajt is valamilyen szinten, de lehet h visszajönne hozzám, és hogy hozzám húz a szíve.


Ha valaki szakít valakivel, és összejön mással, akkor 2 hónap után már nem kellene bizonytalannak lennie, meg ilyeneket mondania tennie .


Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat


2010. aug. 7. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
necces... valószínű, hogy ha visszafogadod, akkor újra rá fog jönni, hogy szabadságot akar, meg félrekúrni... Én nem fogadnám vissza a helyedben... de nem vagyok a helyedben...
2010. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

szerintem jobban járt a másik csajjal.

kocsma meg szex. hö:D


20F

2010. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
a kutya kinél van ?:D
2010. aug. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nálam
2010. aug. 7. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
egyértelmű, hogy a közös kutyára fáj a foga. vigyázz az ilyen gazemberrel!
2010. aug. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De ha valakivel jár, és olyan tökéletes minden, akkor minek kell ilyeneket tennie. Akkor mégsem olyan idilli ez az egész. 2 hónap után is bizonytalan akkor vmi nincsen rendben, és nem jól döntött.
2010. aug. 7. 16:05
 7/20 StephanieXx ***** válasza:
100%

Mert fél,és tart attól,hogy egy kis csöves kocsmatöltelék lesz mint a szutyok nő.

Ne haragudj,de gusztustalan a barátod.Khm..a volt barátod.

Bulizni akar,allias nem volt sok nővel,és dugni akar.Élni=Dugni,inni,dugni.

Gondolom Te ennél értelmesebb voltál,és nem az volt a programm,hogy berúgni egy kocsmába,és utána szexelni.


Az én véleményem,hogy ha szakított azért,mert "Élni,és bulizni"akart,és könnyedén szakított egy olyan lánnyal,akivel 2 évig együtt élt,és tartós kapcsolata volt...az elmehet a sunyiba.

Mos komolyan ezek után visszafogadnád??

A pasik nagyon érzelmesek tudnak lenni,ha:

-akarnak valamit

-szorul a hurok.

Ez persze dúrva általánosság,de többnyire igaz.

Kérdezd meg a barátnőidet nyugodtan..de nem hiszem,hogy mást tanácsolnának.


Ha nem tudnád,hogy mit tegyél,akkor gondolj bele:

Mennyit szenvedtél a 2 hónap alatt?

Mit éreztél,mikor azt mondta Neked,hogy Ő még bulizni akar?

Milyen érzést váltott ki belőled,hogy összejött egy másik lánnyal?


Apropo...az ismerősnek Ő mondta,hogy mondja ezt:"nem tudja,hogy mi legyen, szeret engem de azt a másik csajt is valamilyen szinten, de lehet h visszajönne hozzám, és hogy hozzám húz a szíve. "

A drága barátod mondta direkt neki,és azt akarta,hogy Te tudd.

Túl gyáva ahhoz,hogy beszéljen Veled,és fél a visszautasítástól.


Én elküldeném mosolyogva a francba,az ócska nőjéhez....

2010. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
e az mire jó ha másnak mondja direkt azért, hogy az a másik ember meg elmondja nekem. Nem egyszerűbb nekem elmondani ezt?
2010. aug. 7. 16:08
 9/20 StephanieXx ***** válasza:
100%

Nem jól döntött?


Valóban nem!Egy biztos pontott dobott el,egy bizonytalanért.

Gondolom észrevette,hogy a kis piással nem lehet jővőjük.

Ezért...gondolta visszemegy a jól bevált biztos pontjához.


A pasik hajlamosak pár év után "megunni" a szexet,és kell nekik a változatosság.Más lánnyal.

Ilyenkor:

Tűrnek,és szenvednek

Megcalják párjukat

Megmondják,hogy más lánnyal lennének.Vagy lesz 3. személy,vagy elmehet egyet dugni büntetésmentesen. (Pl Náunk.)

vagy 'élni" szeretnék című szöveggel szakíanak.

2010. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 StephanieXx ***** válasza:
100%

Most gondolj bele:


Ő tudja,hogy csak azért szakított mert "élni "akart,és tudja,hogy tudod.

Hidd el nekem is leégni a bőr a képemről ezek után.

Mert gyáva.

Kifogásokat keresett két hónapja mikor szakított,és most is.

Gyáva ember.

2010. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!