Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmennél a haverodhoz pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél a haverodhoz pár napra, ha a barátnődet most műtötték?

Figyelt kérdés
Mert az én barátom itt hagyott,nagyon szenvedek...Olyan érzésem van,mintha nem is lennék neki fontos..:/ Anyum is kiakadt,hogy így itt hagyott.:((
2010. aug. 7. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fontos a barátodnak.
2010. aug. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egy barát akár életed végéig is kitarthat melletted , a barátnőd nem biztos.. én nem mentem volna el ,átraktam volna más időpontra,vagy megbeszéltem volna veled,hogy mit szólnál hozzá ha elmennék vagy inkább maradjak veled. Lehet úgy gondolja hogy most pihenésre van szükséged és nem arra hogy a nyakadba lihegjen:) beszéld meg vele^^
2010. aug. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy szeretném ha velem maradna,mert tényleg jobban éreztem magam,ha itt volt.De ő erre meg mondta,hogy "jajj már tök rég ledumálta a haverjával" Oké elhiszem,de én nem mennék el,ha még csak megfázva lenne is,nem lenne szívem egyedül hagyni...:(
2010. aug. 7. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2.-nak teljesen igaza van, de neked is. Nehéz ügy.

Az egész a hozzáállásodtól függ. Ha olyan vagy, hogy átlag napokon nem engeded el a haverjaival találkozni (írtad, hogy régen volt együtt a haverjával) akkor ne csodálkozz, hogy amikor kap egy kis szabadidőt, akkor elmegy velük fent tartani a kapcsolatot.

Másrészt, ha szeret, akkor még ebben a helyzetben is veled maradna.


Én is voltam már hasonló helyzetben és a köztes megoldást találtunk ki együtt. A haverjait felhívta hozzánk és ott beszélgettek. Így ott volt velem, és a haverjaival is el tudta tölteni az időt.

21L

2010. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő többször volt a haverjaival,mint én...Nah mind1.Túlélem,csak azért rosszulesik..
2010. aug. 7. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos szeret?? Én tuti maradnék a párommal akármi baja lenne..Jobbulást neked!:) 18/l
2010. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!