Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vagy ne? 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne? 18 évesen muszáj ennyire lekötni magam?

Figyelt kérdés

Van lassan 3 éves kapcsolatom. 18 éves vagyok lány. Most elsőre voltunk nyaralni és rádöbbentem arra hogy a nap 24 órájában együtt vagyunk ez nekem sok! Hazajöttük a párom jött is át és terhesnek éreztem hogy ott volt velem. Most döbbentem rá 18 évesen élni kell nem pedig komoly kapcsolatban lenni.

Én már nem érzem azt, hogy dúlna a szerelem. Az én részemről elvagyunk. Szex az iszonyatosan jó. De én már nem érzek szerelmet.

Párom nagyon szerelmes. mitévő legyek?

Szakítsak?? megyek egyetemre majd külföldre dolgozni.

ő maradni akar minden áron... el nem mozdul innen.

Maradjak vele?? és legyek boldogtalan h neki jó legyen?


2010. aug. 6. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom egy párban kölcsönösnek kell lennie az érzelmeknek, ha már vmelyik nem érez ugyan úgy, akkor abból már túl nagy boldogság nem lesz.

Te döntesz, illetve az érzéseid.

2010. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok férfi létemre.Már 2 küzdősportra+konditerembe járok,hogy el meneküljek otthonról,meg a veszekedős csajomtól.
2010. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy boldog, se szerelmes, a szex jó, de az közel sem minden. Ráuntál, ha jól sejtem. 18 évesen még nagyon nagyon fiatal vagy, szerintem felesleges ilyen korban már komoly kapcsolat, majd csak most fog igazán kezdődni az életed. Neked még tapasztalnod kell, te gondolom ambiciózus is vagy, ő meg amolyan "jó nekem, ami van" típus. Szerintem szakíts vele, úgyis egyetemre kerülsz, az egyetem meg arra is van, hogy ismerkedj, barátkozz.
2010. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi még sose veszekedtünk. Úgy komolyan. csak apróságokon összeveszünk.
2010. aug. 6. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit legyetek néha mással is, barátaitokkal.Nyugiba, egymás nélkül.Mond el neki hogy terhes neked kicsit ez a szituáció és mond el neki hogy azért szeretnél nélküle is lenni, mert belefogtok unni egymásba, a kicsit máshol lét pedig hiányt ébreszt a másikotokban, amitől nem romlik el a kapcsolatotok.Bár tényleg korai 18évesen egy 3éves kapcsolat, nekem is volt 18éves koromra egy 4éves, de mikor vége lett nagyon örültem.Piszok fárasztó lett.
2010. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:( csak annyira fájna megbántani.
2010. aug. 7. 00:01
 7/11 anonim ***** válasza:
nem minden lány lesz érett 18 éves korára
2010. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző, ezt most kinek írod? A kérdezőnek? Szerintem az nem érettség kérdése, hogy le akarja-e kötni magát ennyi idősen vagy sem. Azért abba is gondolj bele, hogy még csak 18 éves. Lehet, hogy nagyon menő lett manapság ennyi idősen házasodni, 20 évesen gyereket szülni, de tudod a fiatalok többsége ennyi idősen még szinte gyerek. És most nem az agyi érettségre gondolok, hanem a tapasztalatszerzés hiányára.
2010. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ma 00:00

Ha nem haragszol meg, ehhez még annyit hozzá tennék, hogy isteni dolog vágyakozni a másik után. :)

Az én barátom például iskola időben minden héten egy közeli faluba, nagy szűlőkhőz, haverokhoz, kicsit kikapcsolódni. De így nyáron szokott 1 vagy 2 hétre lemenni, természetesen egyszer-kétszer énis lemegyek vele... de amikor több napig nem látjuk egymást, és amikor mondja, hogy hiányzom neki, meg olyan jó lenne "összebújni" akkor egy csodálatos dolgot ébreszt bennem. :)

2010. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*iskola időben lemegy
2010. aug. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!