Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felmerülne bennetek az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmerülne bennetek az, hogy a férjetek home office-ban más nőkkel beszélget/videochatel, utánajárnátok valahogy?

Figyelt kérdés

Én elmegyek dolgozni, ő órákig van otthon egyedül, számítógépen dolgozik. Sosem fogom megtudni, ha bármi ilyesmit csinál, mert ért a géphez annyira, én meg nem.

Korábban megingott már a bizalmam ilyesmi miatt, ő akkor azt mondta, alaptalanul. Engem mégis nyugtalanít a gondolat. Vagy nem kéne ilyesmivel foglalkoznom, ha amúgy rendben van a kapcsolatunk?



2020. szept. 18. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Felmerul, hogy megtehetne, de bizom benne.


Mast nem tehetek.

2020. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem kellene ilyesmivel foglalkoznod sem most sem máskor. Érted (is) dolgozik, szeret, érzed nem, valóságban is? Akkor meg mit számít mit csinál a gépen?
2020. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Túl sok itt a megalkuvó, nyuszi - strucc nő a kerdezovel egyetemben...

Ha már egyszer megingatta a bizalmad, akkor itt nem véletlenül zörög a haraszt benned, és nem a szél miatt. Nézz utána. Vannak erre szakosodott szakemberek, kémprogramm, meg ami ehhez kell telepítésére. Attól semmi baja nem lesz senkinek, ha utánanézetsz. Aztán megnyugszol, vagy nem... De nyuszi strucckent sem kell élned, állandó félelemben.

2020. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tulajdonom, azzal beszél akivel akar.
2020. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Képzeld, ha bejárna az irodába, akkor face to face is beszélgethetne nőkkel. Ahhoz mit szólnál? Tudod, dugni nem monitoron keresztül szoktak, ellenben ebédszünetben és munka után lehet hazafelé. Te esetleg nem szoktál? Hiszen a férjed is gondolhatja azt, hogy én egésznap itthon ülök a gép előtt, a nejem meg ki tudja hol van és kivel.


N

2020. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Valójában mindegyik egyszerre kavarog a fejemben, és ez a kérdés feltevése előtt is így volt. Több, mint 10 évig fel sem merült hasonló gondolatom, ő tett róla, hogy már van ilyen. Vagy bízom benne ezek után is, vagy...
2020. szept. 19. 06:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!